Prijava

Сви знамо макар једног, а на Вукајлији ничу као печурке после кише. Увек жељни пажње, спремни да увреде, понизе, исмеју, попљују, саботирају. Редовно јалово скирвени иза лицемерне маске нашаране бледим бојама учтивости, разума, начитаности, са насликаним кезом ВЕсељачине.

Они су ту...Међу нама. Подевају народ. Завађују људе. Хушкају човека на човека као пса на мачку. Шире злу крв, сеју семе раздора, подмећу ноге, кукавичија јаја. Радују се хаосу, презиру ред, продају подлост као културу, смеће као поклон, мрзе слогу макар и у троловању. Сами наступају јер су тролови толико бедни и јадни да не могу чак ни да се удруже у својој криминалној намери.

У модерно доба политичке коректности, приморани смо да ствари и појаве називамо другачијим, пежоративним називима, како би се грдоба и ужас прикрили иза нових термина, често непознатих и донетих из страних речника и појмовника. Овим путем позивам све људе - жртве бувљих уједа тролова да кажу који би то правилан назив био за трола.

Правилан назив за трола је - 1. јадник. 2. бедник.

Huškač, zajebant. Nije jadnik ni bednik, ali većinom jadno to rade.

Haha, da, hulja. Zanimljiva pojava na internetu, ja licno volim da vidim kvalitetnog trola, sto je veoma retka pojava, posebno na vukajliji. Nikako da shvate da nisu zanimjivi, daklem, jadnici.

Искомплексирани идиот.

Zanimljiva pojava na internetu, ja licno volim da vidim kvalitetnog trola, sto je veoma retka pojava, posebno na vukajliji.

+1

Ako je trol kvalitetan, suptilan, a opet dovoljno napadan, može da bude veoma zanimljivo, jer dodaje ulje na vatru, i razrađuje i oživljava temu. Nekad tema zamre od smarača koji samo pišu svoje postove, ne čitajuću tuđe i ližu dupeta drugima.

Ako je trol kvalitetan, suptilan, a opet dovoljno napadan, može da bude veoma zanimljivo, jer dodaje ulje na vatru, i razrađuje i oživljava temu. Nekad tema zamre od smarača koji samo pišu svoje postove, ne čitajuću tuđe i ližu dupeta drugima.

Овде има један добар трол а то је кизо :)
Мада кад се скупимо све се може :) Ево ово на пример:

Nekad tema zamre od smarača koji samo pišu svoje postove, ne čitajuću tuđe i ližu dupeta drugima.

Pa da

Volim videti dobrog trola. Trola koji kada bi ga optuzili za trolovanje, mogao imati okolinu na njegovoj strani da te gledaju rasirenih ociju i da tebe optuzuju da si trol. Po meni, pravo ime za trola je smerni lupetator

Zavisi šta se troluje. Ali i to je naravno subjektivan osjećaj, za mene je trol i definicija Ko sahrana sina jedinca ili tako te pičke materine koje se pojavljuju s vremena na vrijeme, Džimi banuje jer konta da ga je seljak veseljak istrolovao zbog Džimijeve traume padom s drveta u Neumu i tako... Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava kaže Hladno pivo i to ti je to.

Vukajlija nije puna trolova nego ljudi koje je neko zajebao time što im je nekad neđe rekao "Kako troluješ svaka ti čas!" i oni se uždili da su baš. Piatš ih šta je to trol a on ti reče "pa ono, kompjuter, nerd, sexy :D:D:D".

Vukajlija nije puna trolova nego ljudi koje je neko zajebao time što im je nekad neđe rekao "Kako troluješ svaka ti čas!" i oni se uždili da su baš. Piatš ih šta je to trol a on ti reče "pa ono, kompjuter, nerd, sexy :D:D:D".

Па у овх наших 150 000 чланова 2-3 оних правих да има :)
остало све нема појма :)

Huškač, zajebant. Nije jadnik ni bednik, ali većinom jadno to rade.

Искомплексирани идиот.

Ja mislim da je ipak osoba koja voli dobar humor. :)

Vlasinarb90 je dobar trol, uvek oko njega neka pomama, gde god se pojavi dođe bar 20 njih da se nabeđuje nešto sa njim umesto da ne obraćaju pažnju na njega. A svi misle da je ozbiljan.
Ja ga znam iz privatnog života i uopšte nije tako naporan.
A kizo nije dobar trol kad svi znaju da on troluje...ono, bude duhovito kad nešto lupa, al nije to kvalitetno trolovanje...Vlasinarb je za klasu ispred.

Постоји већ тема о троловима, па тамо можете наставити ову лингвистичку дискусију.