Prijava

Recimo kada pregledam postere, i prebacim na sledecu stranu (a tada se verovatno u medjuvremenu ubace novi) ponavljaju se isti. Pa onda kada malo duze vremena ostanes na jednoj strani, pregledas i po 10, mozda i vise istih postera ponovo itd.

Mozda bi bilo dobro ubaciti negde "novi u medjuvremenu...", tako nesto.

Pozdrav.

je l' se ti zajebavaš ili baš?

je l' se ti zajebavaš ili baš?

Вагино, децхко је постерџија, пре ће бити да је озбиљан... лоло

Хахахахаххаха ој мајко моја :Д

Ајде бре не зановетајте него брже гледајте постере, као да имате што да се задржавате ту :)

Ne "zajebavam" nikoga, nisam "posterdzija", ne "trolujem" niti gledam postere 3 sata po komadu. A podforum se zove "PREDLOZI ZA POBOLJšANJE SAJTA". Inace mi posao - web dizajn picajzla. I smatram da bi bilo dobro da jedan od najboljih i najposecenijih sajtova u srbiji bude odradjen do najsitnijih detalja.

YeahBatch koliko si godina proveo po forumima? Jel zivot/2, a otatak si proveo sraci i spavajuci?

doktore, ovom sajtu najbolje pomažeš pišući definicije i praveći dobre postere - ako baš hoćeš da izbegneš ovu situaciju, odeš na petu-šestu stranu postera i listaš prema prvoj, tako ti neće praviti problem listanje...

YeahBatch koliko si godina proveo po forumima? Jel zivot/2, a otatak si proveo sraci i spavajuci?

Molio bih za uzdržavanje od ovakvih komentara...

a otatak si proveo sraci i spavajuci?

ahahaha SRAĆI!

Molio bih za uzdržavanje od ovakvih komentara...

i ja bih to da ga zamolim, al ne mogu od smijeha :))

ИСТИ КО ОНАЈ ШТО ЈЕ ОТВОРИО ТЕМУ ПОНАВЉАЊЕ, КАКО СЕ ОНО ЗВАШЕ ЦАР ???
ЗАГЛАВЉЕН МИ ЈЕ КАПС НЕ СПЕМУЈЕМ :)))))

zaglavio mi se lok, ne mog da zaključčam

ЛУЛАБИ, ДЕ СИ БРЕ ТИ?

МЕНИ СЕ ЗАГЛАВИЛА ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА, А КАПС МИ ЈЕ УКЉУЧЕН, могу и да га искључим... Јес', овако је културишка...

Čovječe lulabi, kako si? nismo se dugo videli, aj na piće da se ispričamo ko ljudi :)

ЛУЛАБИ, ДЕ СИ БРЕ ТИ?

evo otpraznovala pa sad mogu da provedem otatak života sraći i spavajući haha!

Децхко јебо ти тај факс на ком си ти постао доктор!

Čovječe lulabi, kako si? nismo se dugo videli, aj na piće da se ispričamo ko ljudi :)

si povalio ti šta za novu, a? ili samo izrecitovao koju hot romantičarsku? :))

Nažalost ne, bio u nekom klubu, vatao nešto malo, al uglavnom posle sedeo po ulicama sa pivom sa nekim ortacima i drugaricama iz odeljenja. Nisam saznao ni broj telefona one likuše, ma nema ništa od toga. Utehu sam našao u princezi Leji iz star warsa, tj, ona je postala moj ideal žene koju bih voleo da imam u svojini. . . Al biće i povaljivanja i svega pa i tih hot romantičarskih, ima vremena :) Nadam se:)