Prijava

ma znam, al pusti, mozda tito bio sakrio neki kurac tamo dok si ti jos piskio u pelene kurde, znas?

ja cu pustim kasnije ovo kolegama na poso da se hvalim kako smo mi imali spejs program a irci nisu :)

Naravno da je sve ono istina oni NLOi koji vidjaju ameri su sve yugoslovenske letelice iz vremena komunizma, samo nas gledaju...

Постоји још један такав град код Коњица у Босни.

http://www.youtube.com/watch?v=ubnLcSONFlI
КОЊИЦ ФТЊ!!!

Иначе, како можеш да тврдиш да није стварно тамо Курде, смејаће се теби кад се докаже ололо

Ал' стварно, ко зна шта се тамо и било где дешава јеботе, видиш какав је свет, све једна јудеомасонска завера за другом...

Joj kaka je ovo glupost, al stvarno! "Jugoslavija bila treći učesnik u svemirskoj trci" Gde? Kad? Kako?
Pa onda zaključci: "Tito prodao Amerikancima tajnu leta na Mesec i na konto toga dobijao milijarde američkih dolara i ispijao viski"
Ovo se neko zajebava :(

Ти наши "подземни градови" су један од јачих идиотизама које је свет видео. Силне милијарде бачене ни на шта. Играла се деца нуклеарног рата.

Jebiga, onda nisi znao da li ce neko da zapocne nuklearni rat, bili su jako zategnuti odnosi izmedju istoka i zapada. Zato je Tito da bi spasao svoju bulju napravio u svakoj republici po skloniste da ima gde da se skloni ako pocne rat.

ЈеаБачу, не би се сам склонио у толика склоништа. То је било дизајнирано да сачува њега, можда државни врх и најпаметније људе тог времена, тј. научнике, докторе, генерале, тј. људе од којих би имали користи уколико дође до нуклеарног срања. И наравно пар жена, да кувају и спремају по склоништу. И "Склониште, слатко склониште" знак.

Naravno da se ne bi sam sklonio, poveo bi sa sobom one koji mu trebaju. Napravio u svakoj republici za svaki slucaj, ako se npr. nadje u Crnoj Gori da ne mora da ide cak u Bg. Trosio ogromne pare na svoju bezbednost. Boli ga kurac u dupe.

Мајкумубожју! Па Ancient Astronauts сад већ има смисла.