Prijava

Вукајлија је неопходна степеница у цивилизацијској еволуцији расправе и сукоба мишљења. Ипак, ако нека суочавања мишљења не могу да конвергирају у победоносноу идеју, онда се бар надамо да неки учесници расправе могу да провуку своје крхко, овозмаљско тело кроз конопце у ринг.

Кога би сте Ви на вукајлији изазвали на спаринг?

Обавезно наведите године, тежину, висину и дисциплину како би могли да Вам одредимо категорије.

75 kila, srednja kategorija, 19 godina, boks, muay thai, mma.

81 kila, poluteška kategorija, 16 godina, boks, mma ili kik boks, mada može i karate.

Ууууу!
108kg, тешка категорија, 15 година, може све.лоло
Ове што бих изазвао су углавном трајно бановани...мада, сетићу се већ.

Sparinguje se mahom sa ljudima koje gotiviš, jer sparing nije međusobno odvaljivanje od batina, nego i kontrola udaraca, vežbanje pre svega. A u ring se zovu oni koje 'oćeš da biješ, tako da se naslov ne slaže sa prvim postom.

Јес' тачно.

Еди, ти си онда супертешка ваљда.

Елем, 25 година, 191 цм, 92 кила, значи тешка категорија. Не знам борилачке вештине, ослањам се на сирову снагу, а кад видим да зашкрипи, е онда вадим боксер.

Prilikom sparinga ga biješ suptilno. :D

115 kg, heavyweight, 22 years old, jiu-jitsu, brasilian jiu-jitsu, judo, kick box.

85 kg 182cm 18 god. Moze dzudo a ako pocnem da gubim nek protivnik cuva njonjaru.

62kg 175cm 19god
boks b'e b'ate.

Sparinguje se mahom sa ljudima koje gotiviš, jer sparing nije međusobno odvaljivanje od batina, nego i kontrola udaraca, vežbanje pre svega. A u ring se zovu oni koje 'oćeš da biješ, tako da se naslov ne slaže sa prvim postom.

ovo potvrdjujem. treba debela samokontrola da se sparing ne pretvori u mlacenje nakon koga oba ucesnika odustanu za oko 1-2 min zbog iscrpljenosti.

sparingovao sam puno puta u regulisanim uslovima, iako nikada nisam uzeo skroz da se bavim kik boksom.

Еди, ти си онда супертешка ваљда.

'Бем ли га, још боље. :)

Edi se sparinguje sa holesterolom

115 kg
108kg

Бем вас, које сте цопине. Одо' ја кући.

Godina 23, 75-80 kila, 170 i nešto visok, prvak u 100 metara sprinta. Ne znam koga bih izabra, ajte svi na fer!

Бем вас, које сте цопине. Одо' ја кући.

Хахах, ниси ти толико лош. Види Бојана и Ремеа нпр.

Od vas sa sajta sparingovao sam jedino sa Doterom, mada smo bili pijani.
Upravo to Kelte. Bez samokontrole jedan udari drugog, drugi se zaleti da mu vrati što jače, pa ovaj ovog još jače, pa ispadne haos. Nije da nismo imali takvih slučajeva na treninzima, mada je to bilo na početku, dok još nismo kontrolisali udarce. Posle je sparing mnogo kvalitetniji. Inteligentnije udaraš, vidiš na koji fazon da zajebeš protivnika, a onda mu zaustaviš ruku ispred face ili ga udariš sa 20% snage. E ali ako on to zloupotrebi, pa iako zna da bi pao da si ga stvarno udario kontrira, jebiga, svaki put ga udaraj sve jače, valjda će se opametiti pre nego što ga oboriš. :D

Edi se sparinguje sa holesterolom

Тога немам ич.

Taman mi treba sparing partnera, spremam se za sezonu, ima li ko u blizini Doboja, da se 'kontrolišemo'?