Prijava

Kao što ime teme kaže, kako se zamišljate u starosti. Šta ćete raditi da ubijete vrijeme? Fejsbučiti, igrati CS, pičke materine... Razmislite

Zamišljaqm sebe kao lika koji šeta unuku ulicom, a zgodne polovnjače prolaze i komentarišu "Jao, što vam je lepa ćerkica!"

Е још само треба тема, ђе идете кад умрете, пакао или рај ?
:) ЈА ЗАМИШЉАМ СЕБЕ КО ДЕБЕЛОГ НОЛАЈФЕРА КО И САД :)
пијем пиво гледам баскет/фудбал шта је већ на тв и боли ме туки за све. Ако буде постојала вука ко неки хипер футуристички сајт да се хвалим како имам стари налог :)

Svi ćemo dizginemo kad bude počeo 3. svetski rat tako da je trošenje vremena na zamišljanje bespotrebno lolololo

Zamišljaqm sebe kao lika koji šeta unuku ulicom, a zgodne polovnjače prolaze i komentarišu "Jao, što vam je lepa ćerkica!"

Lolololo

Ja zamišljam sebe kao babu koja trči maratone i svi joj se dive :D A inače znam da ću biti sama i okružena mačkama... I sad delujem 5 godina mlađe nego što jesam, nervira me kad mi to kažu ali kasnije će da mi prija... I takO...

Mada meni uvek ispadne nešto drugo od onog što želim, jbg...

Jedna od retkih stvari o kojima baš uopšte ne razmišljam. Ne gotivim.

Kao dobrodržećeg,još uvek seksi dedu tipa Šonko Neri kako posmatra svoj rodni grad z brda na kom mu je vinograd i dok kadi buxnu,vetar mu mrsi dugu sedu kosu dok iz kasetofona piči neki stari Treš...

Као председника европских сједињених држава.

Kao dobrodržećeg,još uvek seksi dedu tipa Šonko Neri kako posmatra svoj rodni grad z brda na kom mu je vinograd i dok kadi buxnu,vetar mu mrsi dugu sedu kosu...

Ne znam da l' si gledao Kao rani mraz (by Balašević), al' si upravo opisao jednu od scena na kraju filma, sa Šerbedžijom (koji je bolji od Konerija) :D

Nisam gledo to macm, ali oduvek sam imao taj trip.

"Voleo sise, umro zbog sisa."

U sisama se udavio

Не планирам да доживим старост, који ће ми то курац. КУРВЕ СПИД И БЛЕК МЕТАЛ ДО ГРОБА!

У неком бункеру у Берлину са најлепшом глумицом тога доба и пар оданих официра, два метка у шаржеру, пуно лепих успомена и са десетинама хиљада кинеза и индијаца изнад како ме траже по граду да освете милијарду својих. Биће то крај беле расе. Јбг

Zamišljam sebe kao pogrbljenog izlapelog dekicu sa bradom kako šeta parkom nenamerno okopčanog šlica i naopako obučene košulje sam bez nigde nikoga ali uvek sa malim osmehom i sjajem u očima koji još uvek ne odbija da se ugasi.
Nekad bi neka bolničarka upitala:
-Pa dekice kako ste?
Ja bih samo mahnuo rukom i tiho odgovorio:
-Dobro sam sine hvala na pitanju, setio sam se jedne jako duhovite definicije sa vuke a nemam kome da je ispričam jel hoćeš da je čuješ?

i onda joj ispričaš zvezdu, autobus ili nanosekundu... :)

Već sad imam vikendicu na planini , vjerujem da ću tamo provodit najviše vremena kad ostarim , jedan lap top i neka dobra riba (ako budem imao para) možda budem i sam . Kuliram boli me kurac