Prijava

Питање је јасно, дакле: да ли је више педер онај који прима, или онај који гура?
Разлог питања је такође јасан, интересује ме да ли је више увредљиво ако неком кажем да је буљаш, или пак да је тобџија... Јебига, такво је време дошло да не може сваком да се каже да је пешкирић и да остане на томе, а глупо је рећи неком "е, ти си велики педер" и "ти си педерчић, онако мало, не пуно". У циљу равноправности, исто важи и за лезбијке: да ли је више геј она која лиже, или она која је лизана?
П.С. Модератору који би да ми локујеш тему: Нема потребе да се вређаш, лепо сам прикрио да је геј тема, нисам користио изразе "педерчина" и "(к)лизаљка" у наслову.

Ја бих рекао да је мање геј овај пасивни, трпитељ радње дакле.

Jebo majku i naziv teme. Pa ja mislim da je odnos 51-49% za onog koji prima da izvinete.

Педер си ако волиш дечаке... А и сам си један од њих.

Ja mislim da je peder onoj koji prima, a ne ja. Mislim, ovaj drugi. To sam teo kažem.

komplikovano je to...

na primer u zatvoru onaj nece svojom voljom da prima a prima...

a mozda i onaj sto daje nece svojom voljom da daje ali mora, dosadila desanka...

a sa druge strane ako je dobrovoljno, kontam da se oni menjaju, malo jedan daje, malo prima...

a bili Haso i Huso na frontu i posto nisu nista jebli kaze Haso
- Huso daj da te kresnem.
- nemoj bolan
ubedjivali se malo i ovaj pristane. kresne ga Haso i posle nekoliko minuta trazi Huso njemu. sta ce, ovaj pristane. sede tako posle seksa, puse i kaze Haso
- bolan ja sasm tebe kresnuo, pa ti mene, dal smo sad pederi?
a Huso kaze
- jok bolan, sad smo kvita, picka ti materina.

Па то нема никакве везе. У репертоару савремених перверзија лепо стоји да постоји активност где жена гура мушкарцу у рч некакве играчке, и нека масажа простате, и задовољење од тога. И шта, ко је ту педер, тобџија, фурунџија? Чини ми се да је та реч сасвим изгубила смисао.

što se lezbejki tiče, preformulisati uvodni post. one valjda obe ližu...nego pravo je pitanje koja je veća dajkača, ona koja nosi strap-on, ili ona koja prima...ili obrnuto...ne znam, tako sam zbunjen i čudno mi je oko bobana!

Који лол од теме.
Како можеш мерити нечији хомосексуализам као да је џак кромпира.
То је исто ко када би питао ко је већи хетеросексуалац, девојка или мушкарац.

Изкобјашњавао сам, даље може да се на стави зајебанција а може и да се локује.

лепи поздрави

е мајку му, ја опет збуњен (мислим, не би-збуњен као батерс у епизоди саутпарка).
добро, слажем се са већином, и ја мислим да су буљаши већи пешадинци. мало ми јавио узјеба концепцију, у том смеру сам хтео даље да терам. дакле, могуће да у затвору не постоје педери, већ само нормални људи који су се ужелели трпања. а тако и у цркви исто онда... што имплицира следеће питање:
како нисам чуо за силовање жена у цркви (на страну то што калуђерице ћуте, то се не важи), али сам чуо за злостављање и силовање мушкараца (претежно младих), узмемо ли у обзир да у цркви као и у затвору не морају нужно да постоје педери, значи ли то да су мушкарци побожнији од жена? мислим, ако већ силују мушкарце поред жена, а нису педери, то онда значи да је много више мушкараца него жена присутно и подложно силовању, јебогакурац.

S obzirom da aktivni vrši prirodnu radnju u neprirodnom okruženju, dok pasivni trpi neprirodne posledice u neprirodnom okruženju, dolazimo do podatka da je odnos gejstva u konkretnom odnosu u razmeri 2:1, odnosno da je ovaj pasivni 33% više gej.

Cernogod iskobjasnjavo, vaistinu. Retardirana tema.

S obzirom da aktivni vrši prirodnu radnju u neprirodnom okruženju, dok pasivni trpi neprirodne posledice u neprirodnom okruženju, dolazimo do podatka da je odnos gejstva u konkretnom odnosu u razmeri 2:1, odnosno da je ovaj aktivni 33% više gej.

Ха, ово и мени паде на памет.
+

Ispravio sam se, reč je o pasivnom.

Како можеш мерити нечији хомосексуализам као да је џак кромпира.
То је исто ко када би питао ко је већи хетеросексуалац, девојка или мушкарац.

Глупости, очигледно не знаш шта је хетеро.

Butt
Cernogod iskobjasnjavo, vaistinu. Retardirana tema.

ову "ретардирану" тему је неко покренуо, што значи да ти за покретача теме мислиш да је ретардиран? макар није педер, ллоололл
а ти ако немаш шта паметно да кажеш и допринесеш дискусији, отпишај, или иди мешај малтер.

па тачно, "фурунџија" стварно звучи више геј од "оџачар".

ja mislim da ipak više pešači odžačar. ipak on treba da se penje na krov.

макар није педер, ллоололл

Jeste, ja sam peder.

што значи да ти за покретача теме мислиш да је ретардиран

Dedukcija ti nije jača strana, meščini.

Mescini da te on zajebava, i da tebi dedukcija nije jaca strana.

Tvoja perspektiva. Ne naročito interesantna meni.