Prijava

U muškarčevoj prirodi je da gura kurac u nešto, pa čak i kad je to muška čmarina manja je pederčina od onog što voli da ga prima, jer to svakako nije u njegovoj prirodi. Mada, samim tim što se ovom što jebe diže kurac na muškarca, to ga opet čini pederčinom. Zajebana ova tema, ali opet mislim da je furundžija za nijansu veći peder.

U muškarčevoj prirodi je da gura kurac u nešto

Не није, у мушкарчевој природи је да гура курац у пичку. Једнако су педери обојица.

Једнако су педери обојица.

Е јесу! И овако ће после да се замене позиција.

Zajebana ova tema, ali opet mislim da je furundžija za nijansu veći peder.

Vrlo osetljivo pitanje, ali ako možemo postaviti sledeće teze:

1. Muškarci koji guraju u rč su pederi.
2. Postoje takve žene koje ga primaju u rč.

Imamo posledicu: Žene koje primaju u rč su pederi, što očigledno nije tačno, pa dakle ni muškarci koji guraju u rč ne mogu biti sasvim pederi.

Dakle, topdžije su manje pešaci od furundžija... barem dok ne okrenu leđa.

Furundžija, definitivno.

Brus, drž se ti umetnosti, logika ti nije jača strana. :)

Šta hvali mojoj logiki? :))

furunica boje lila :)

nije to lila, to je kajsija :)

Nepravilno izvodiš zaključak iz neistinitih premisa, pa zatim iz njega opet nepravilno izvodiš još jedan netačan zaključak. :)

не ваља ти логика брус, па жене и јесу педери! сад би мој професор логике из средње овако извео конклузију на основу премиса:
Сви педери воле мушкарце.
Све жене воле мушкарце.
Дакле, све жене су педери.

Што ће даље рећи да шовинистичка теорија има смисла. Не сећам се којих је питања било на почетку теме, ал' ми ово пада на памет:

Да ли је мушкарац/жена (пошто смо закључили да су и жене педери) већи педер ако парадира улицом, или се само јебе у дупе?