Prijava

Да будем искрен у последње време сабијам кафу како бих остао будан док учим. Ал' курац. Чим попијем кафу, то ме на неки начин асоцира на то да ми се заправо спава и склапају ми се очи. И како да останем будан јебено?

Можете да спемујете јебе ми се.

e ne znam stvarno. ja nekad popijem kafu pred spavanje pa zaspim. nema tako dejstvo na mene. il se tripujem,ne znam.ali oduvek je tako.

Ni na mene ne utiče, kad mi se spava, ništa ne pomaže... A kako reaguješ na energetska pića, Reme?

Мени кафа никада није шљакала. Једино ефикасно разбуђивање ми је било провежбавање, па умивање ладном водом. Пробај, можда ти упали.

И да,

Можете да спемујете јебе ми се.

Победа.

To je zato što kad je popiješ, sve vrijeme razmišljaš o tome kako ti se neće više spavat', kako ćeš ostati budan, i čekaš, čekaš, čekaš.. I na kraju zaspiš poslije pola sata.
Meni pomaže crni čaj i jabuke, njih mi je neko ovdje preporučio meščini, i nisu loše.

Реме, веруј ми http://www.ultimatenutrition.com/catalog/energy/power_caps.html
Користио, јебе!

Reduce physical and mental fatigue
• Enhance mental alertness
• Energize your workouts
• Enjoy increased stamina throughout the day

Мојне пијеш кафу,е.

Мож да има контра ефекат. Попијем дуплу кафу и легнем да спавам! На мене то не делује!

Ne vjerujem, teško, ne ne, to nije moguće. Čuš, da sereš kroz usta, svašta...

Na meni nikada nije imala.

Na meni nikada nije imala.

+1

ja čuo da kafa ima razbuđujuće dejstvo prvih 10-15-20 minuta kada se popije a poslije ima kontra efekat, valjda zbog ostalih sastojaka kafe, ša znam, sestra mi to nešto napričala, ja sam to malo skonto.

Zavisi kakvu kafu piješ, ja pijem iz šolje za čaj, stavim tri pune kašike kafe kad zakuvam...nema šanse da zaspiš....

Је л' може кафа да има контра ефекат?

Može.

Billy Sharp
Zavisi kakvu kafu piješ, ja pijem iz šolje za čaj, stavim tri pune kašike kafe kad zakuvam...nema šanse da zaspiš....

Исто па спавам ко бела лала... И од енергетских пића исти курац.

Ал добро то ми овај факс пореметио све, мож се деси некад да не спавам преко 48 сати, па онда спавам 14-16 па тако у круг! Јебем ти Архитектуру!

Ја једем кафу супеном кашиком. А цео живот ценим да је лаж да кафа има утицај на буђење и да је све то неки плацебо ефекат. Сад сам убеђен у то.

Možda na tebe kofein više ne deluje, Reme, lolo :)

Јебем ти Архитектуру!

Која, Дејше? Београдска?