Prijava

U ovoj temi možete postaviti bilo kakvo pitanje u vezi sa sajtom i dilemama u vezi sa definicijama. Moderator koji je trenutno aktivan će vam odgovoriti.

U CILJU PREGLEDNOSTI TEME, SVAKI MEDJUSOBNI RAZGOVOR ILI POST KOJI NEMA FORMU PITANJA VEZANOG ZA SAJT BIĆE OBRISAN. ISTO VAŽI ZA OFTOPIK ILI SPAM. SVAKI PONOVLJENI OFTOPIK I SPAM ZA SOBOM POVLAČE BAN, BEZ PRETHODNOG UPOZORENJA.

http://3.bp.blogspot.com/_Mj2OYyOJbIY/SsB4IML82WI/AAAAAAAAJyo/5hDWhn5s5XE/s320/bosna-24-748325.jpg

ajde ja:

Sto bre duplirate teme? Ja kolko znam vec postoji ovde Pitajte moderatore.

Ko vas je uopste naterao da duplirate teme?

druge su zakljucane. samo ovde mozete da pitate.
Није дуплирање, у овој теми се искључиво комуницира питањем и одговором, без дискутовања и без расправе.

-Sta znaci oftopik?
-A hoce li neko da vidi moje pitanje ako ga postavim ovako na ovom topiku koji sam vec postavio, mislim da ne pravim gužvu i da ne otvaram novi?
-To znaci da vam ova tema ne valja, ja sam neko ko ne moze da se objasnjava prostim recenicama.To bi bilo isto kao da pises profesoru pismeni iz srpskog preko poruke sa 160 karaktera.

oftopik je promasena tema.

konkretno u ovom slucaju, sve sto ne ispunjava uslove iz prve zvezdice artemidinog teksta na vrhu, prestavlja takozvani "oftopik".

-

evo ovde tog dela:
"
* U ovoj temi možete postaviti bilo kakvo pitanje u vezi sa sajtom i dilemama u vezi sa definicijama.
"

bilo koji vid aktivnosti koji ne ispunjava gorepomenute uslove, tretirace se kao "oftopik".

A kako se zove kontra od oftopika?

topik. poznatije kao tema kod nas.

@sevast, revision
tesko. slucajno ga videh sad.

Da li je bilo banovanih zbog nepridrzavanja pravila ove teme?
Da li moderatori mogu da objasne zasto je bilo (ili nije) banovanja?
Da li je moderatora koji ce mi odgovoriti, smorio ovaj "posao"?

Да.
Због 4. тачке првог поста.
Не.

Da li se avatar autora LADY ZlaZla moze protumaciti kao vredjajuci i iz tog razloga kazniti istu ili je bar naterati da ga promeni u prikladan?

1.Da li je sledeća izjava uvredljiva i dovoljna za banovanje?

00:31 Јелена Тихи Убица

Nemanja Proud To Be je homoseksualac

2.Da li je negativan odgovor na prethodno pitanje,naklonost moderatora autoru koji vređa drugog autora?
3.Da li bi eventualna naklonost moderatora određenim autorima,ikada mogla da bude istražena i sankcionisana?
4.Ko bi bio zadužen za istraživanje ovakvih situacija ukoliko bi do njih došlo?
5.Kakve bi bile moguće sankcije?

1. zavisi od konteksta. ako je samo ovako receno, i ne buni se covek koji je prozvan, nije
2. ne
3. ne
4. okruzni sud u cacku.
5. banovali bi autora po imenu lud.

*4 i 5 su zajebancija, posto zavise od potvrdnog odgovora na 3, koji je u ovom slucaju odrican.

1.Koje aktivnosti označavaju boje: ljubičasta, zelena i plava u grafikonu na profilima članova?

2.I koje su njihove numeričke vrednosti? Skala sa strane ne postoji.

3.Zašto je sa profila skinut prikaz datih palčeva na gore i na dole?

1. zelena - broj postova na forumu plava - broj komentara ljubicasta - broj definicija

2. numericke vrednosti ne postoje, nego je relatvno. najveca brojka (bilo kojih od ova 3) ide na vrh, a ovo ostalo je relativno po tome. recimo, pogledaj moj profil, koliko mi je nisko ovo za definicije u poredjenju sa tvojim, zato sto ja mnogo vise pisem po forumu.

3. usporavalo je ucitavanje stranice sa profilom to sa glasovima.

Da li je ovo degutantno pa samim tim i treba da se brise?

Да, и пусти модераторски посао модераторима, 10 их је, ти ниси модератор.

где да питам чиме сам допринео хејтерском статусу?

Овде. Етикету си добио јер си дао 40 минуса једном аутору.