Prijava

Oduvek me zanimalo zašto vulgarizmi i uopšteno, to divljačko ponašanje i psovke privlače više pažnje od neke intelenktualne teme, emancipovane konverzacije i smislenih argumenata.

Dakle?

Jebem li ga, možda zato što smo seljačka bagra, i mogu da nam se napuše kurca kvazi-intelektualci koji traže pametne i smislene rasprave na forumu Vukajlije.

зато што ово ПОТОЊЕ звучи моронски и више нервира кад се НОГЕ занимају тиме.

Koji kurac? lolo

mogu da nam se napuše kurca kvazi-intelektualci koji traže pametne i smislene rasprave na forumu Vukajlije.

I pored toga što rizikujem da budem tagovan kao kvazi-intelektualac, ne bih nekome da pušim kurac, nego su mi se stvarno smučili fazoni "JA JEBEM" i jogurtovske diskusije o penetriranju, prolivima i kamšotovanju ograde komšijinog tora.

Опааааааааа никад нисмо јели говна, а?

JEBEM LI TI MAJKU NENORMALNU U PIČKU!

Фали ти између ПИЧКУ и знака усклика, "ја".
Значи, овако треба да изгледа:

JEBEM LI TI MAJKU NENORMALNU U PIČKU, JA!

I pored toga što rizikujem da budem tagovan kao kvazi-intelektualac, ne bih nekome da pušim kurac, nego su mi se stvarno smučili fazoni "JA JEBEM" i jogurtovske diskusije o penetriranju, prolivima i kamšotovanju ograde komšijinog tora.

Редирект ту: Б92 форум.

I pored toga što rizikujem da budem tagovan kao kvazi-intelektualac, ne bih nekome da pušim kurac, nego su mi se stvarno smučili fazoni "JA JEBEM" i jogurtovske diskusije o penetriranju, prolivima i kamšotovanju ograde komšijinog tora.

Zezam se bre Lukse, ja sam uvek za pametnu temu, ali mi se sere od ovih što siluju pamet. Kad se otvori dobra tema, i kad se zadese ljudi koji imaju šta da kažu, niko ne upadne i napiše "JA JEBEM" i ode. Pročitao sam većinu ovog foruma i ima dosta dobrih tema, problem je što su zamrle i što ljude mrzi da pišu.

zašto vulgarizmi i uopšteno, to divljačko ponašanje i psovke privlače više pažnje od neke intelenktualne teme, emancipovane konverzacije i smislenih argumenata.

Da, evo već pedeseta strana kolko si samo privukao pažnju naslovom...
A emancipovanim pederčićima sa foruma bih puvao po faci.

није тачно, ено костић отворио тему о менталној тортури диктатуре медија, осро се по метра тескта

Што си оцрнио гледање телевизије Костићу !

није тачно, ено костић отворио тему о менталној тортури диктатуре медија, осро се по метра тескта

http://img840.imageshack.us/img840/5933/14571482.jpg

Коме се не свиђа нек мршће на Атеисте Србије, тамо су сви паметни!

гамби што си сељак? знамо сви да читаш еристичку дијалектику док сереш и онда идеш на Ана форум да се препуцеваш са женама

Zato sto si mi capsom opsovao majku.

m00t, sreten i slični tačno uzrokuju jednu ogromnu eroziju govana na ovom forumu...

није тачно, ено костић отворио тему о менталној тортури диктатуре медија, осро се по метра тескта

Istvan otvorio temu sa podnaslovom "ko se ne slozi sa mnom, a postuje, sledi ban".