Prijava

Bila jednom jedna devojka koja je sebe mrzela zato što je bila slepa. Mrzela je svakoga osim svog voljenog momka, koji je uvek bio uz nju. Rekla mu je: “Kada bih samo mogla da vidim svet, udala bih se za tebe!”
Jednoga dana neko je donirao oči za nju. Kada se operacija završila i kada su joj odstranili zavoje, mogla je sve da vidi uključujući i svog momka. On je upita: “Sada kada vidiš ceo svet, hoćeš li da se udaš za mene?” Ona ga je pogledala i uočila da je on slep! Prizor njegovih zatvorenih očnih kapaka ju je šokirao. Nije to očekivala. Sama pomisao da bi morala da ih gleda čitavog život ju je naterala da odbije da se uda za njega.

On ode u suzama i nekoliko dana kasnije joj napiše pismo: “Dobro čuvaj svoje oči, dušo moja, jer pre nego što su postale tvoje – te oči su bile moje!”

Kako je otišao u suzama kad nema oči?

Bila jednom jedna devojka koja je sebe mrzela zato što je bila slepa. Mrzela je svakoga osim svog voljenog momka, koji je uvek bio uz nju. Rekla mu je: “Kada bih samo mogla da vidim svet, udala bih se za tebe!”
Jednoga dana neko je donirao oči za nju. Kada se operacija završila i kada su joj odstranili zavoje, mogla je sve da vidi uključujući i svog momka. On je upita: “Sada kada vidiš ceo svet, hoćeš li da se udaš za mene?” Ona ga je pogledala i uočila da je on slep! Prizor njegovih zatvorenih očnih kapaka ju je šokirao. Nije to očekivala. Sama pomisao da bi morala da ih gleda čitavog život ju je naterala da odbije da se uda za njega.

On ode u suzama i nekoliko dana kasnije joj napiše pismo: “Dobro čuvaj svoje oči, dušo moja, jer pre nego što su postale tvoje – te oči su bile moje!”

https://www.youtube.com/watch?v=Q4NyIJgI1K8

Pa suze su mu u duši tekle :(((((

Kadbi bio ranjen krvi bih ti dala oba svoa oka kadbi bio slep :(

Al je glup lik, da je donirao jedno oko i kupio dva staklena oboje bi videli i venčali se

Маестро ♦
Kako je otišao u suzama kad nema oči?

Poklonjenim očima se u suze ne gleda!!!!

Lep pozdrav svima, moje ime je Marija i ja sam samohrana majka koja je punih 6 meseci bez posla u velikoj borbi za svoj život i život svog sina Andrije. Pre od prilike mesec dana upoznala sam gospodina Dušana i od tada moj život kreće na bolje. Iskreno i sama sam na početku bila skeptična, jer sam raspolagala s' ograničenim budžetom, ali nakon njegove prve utakmice koju sam kupila, pa zatim druge pre desetak dana i dva povezana dobitka, moj mali anđeo i ja smo stali na noge, pa evo ove sedmice se očekuje i upis u vrtić pa se nadamo i maminom poslu! Uz sve to ovim putem još jednom želim zahvaliti gospodinu Dušanu, jer je to pre svega jedan veliki čovek koji drži do svoje reči i jak je na delima! Dole ću objaviti njegov link, pa evo svi koji tražite nekoga pouzdanog i korektnog za dužu saradnju, definitino to možete pronaći na ovom linku. Dusan Marijanovic

Rasni, jesi ti Dušan ili Marija, priznaj?

EDIT: Ili si Andrija?

Bila jednom jedna devojka koja je sebe mrzela zato što je bila slepa. Mrzela je svakoga osim svog voljenog momka, koji je uvek bio uz nju. Rekla mu je: “Kada bih samo mogla da vidim svet, udala bih se za tebe!”
Jednoga dana neko je donirao oči za nju. Kada se operacija završila i kada su joj odstranili zavoje, mogla je sve da vidi uključujući i svog momka. On je upita: “Sada kada vidiš ceo svet, hoćeš li da se udaš za mene?” Ona ga je pogledala i uočila da je on slep! Prizor njegovih zatvorenih očnih kapaka ju je šokirao. Nije to očekivala. Sama pomisao da bi morala da ih gleda čitavog život ju je naterala da odbije da se uda za njega.

On ode u suzama i nekoliko dana kasnije joj napiše pismo: “Dobro čuvaj svoje oči, dušo moja, jer pre nego što su postale tvoje – te oči su bile moje!”

i onda je ona takodje krvlju napisala na zidu “Dobro čuvaj svoje oči, dušo moja, jer pre nego što su postale tvoje – te oči su bile moje!”

u ovom novom delu zvezdanih ratova hana sola ubija njegov sin

pre 32 minuta

Ljudi proverio sam, priča o dječku i djevojci nije istinita, transplantacija očiju ne postoji

Maestro, začudio bi se da znaš koliko je transplantacija očiju razvijena ovdje kod mene, u paralelnom univerzumu. Dakle, ova priča je tačna 100%, očiju mi!

Maestro, baćko, hvala ti!!!

Sad mi je lakse, ozb