Prijava

Iako inače u ovo vreme drkam i spavam, reših da otvorim novu temu na forumu.
Dok sam prosipao pamet na temi Sudbina Bosne i Hercegovine, dosetio sam se jedne REVOLUCIONARNE stvari!

Dakle, tamo sam napisao da ako si odgajan u jednom kraju, donekle stičeš svojevrstan mentalitet. Sada, kad sam to ovde prekucavao shvatio sam da stravično grešim i da vrnjčanin sa kraljevčaninom ima vrlo malo sličnosti, a tek sa trsteničanima koji su još bliži.
A opet možda i jesam bio u pravu samo na mnogo većem nivou, jer dok jedan beograđanin ne bi mogao da razlikuje vrnjčanina od kraljevčanina, mogao bi da ih izdvoji iz grupe piroćanaca ili vojvođanina.

Dobro, nakon što sam malo kontradiktovao sebi, na kraju sam se složio i zaključio da sam u startu bio u pravu. I sad, osim što nisam toliko sličan jednom vojvođaninu, takođe nam se i želje odnosno ciljevi razlikuju.
Ono što hoću da kažem je, što je veća razdaljina između ljudi to su oni različitiji. A ta razlika počinje da se primećuje daleko pre prve državne granice. Sa druge strane, kada bi države bile veličine 3-4 okruga sve bi daleko bolje funkcionisalo. To je bar moje mišljenje.
Sad postavlja se pitanje radnih mesta, univerziteta, i drugih velikih državnih institucija. Pa najlakše i najbolje je rešiti to prostom slobodom radnih mesta, kao u EU.
Ovim principom bi se najbolje rešio problem centralizacije u Srbiji, a možda i u drugim državama.
Kada sam ideju konačno pretočio u piksele, vidim da je golo govno, ali neka ga možda posluži kao izvor neke bolje ideje. Samo nemojte da me banujete zbog spema foruma.

gde mi nestade post? ko mi brise postove?

rekoh mene vise interesuje kako ovi kerovi jebo ih pas doneses jednog iz australije jednog iz francuske i oni samo pomirisu jedan drugom cmar i odma su na istoj frekfenciji?? kako majku mu!

A možda su i na prethodnim temama ljudi postovali, a onda ti postovi misteriozno nestajali jer me dotični moderator mrzi?

neko ovde stiti kerove i njihovo stimanje uma po mirisu cmara!

Nije mi jasno šta da se piše ovde.

У што краћем року да је прекинут спем.

Извини Смаре, али први пост више личи на опис његовог умног напрезања током састављања првог поста него на конкретну тему.

А у случају да икада затреба пасош да бих отишао до КСТ-а, знаћу кога да нађем у граду. Елем, тема је небулозна, у најмању руку. И даље ми није јасно о чему овде треба да се дискутује.