Prijava

U cilju konkretnijeg druženja mod tima sa članstvom i skidanja anatema sa modova, kontaktirali smo vlaške vračare koje su nam ponudile da odabir definicija vršimo samo krvavim rukama, u noći punog meseca, i to koristeći stari brojevni sistem Drobete Turnu Severina (PORODILA SE). To nam je bilo komplikovano iako u svojim redovima imamo nuklearnog fizičara, moskovskog mitropolita i stručnjaka za natprirodno.
Horoskopski znaci? Ne. Nikako.
Dakle, šta smo odlučili...

Na ovoj temi budite slobodni da predložite autora za kog mislite da ima bar jednu dobru defniciju za odabir. Ali ne bilo kog, već nekog čiji username počinje unapred zadatim slovom.
Sistem odabira:
- Moderator je dužan da odabere jednu do tri ili pet, (dvocifreno nikako) od grupe (ne pojedinačnog) autora koji su pod istim početnim slovom (ili brojem, ili znakom ili slično), da bi sam koncept imao smisla.
- Moderator može da uređuje naslovnu i bez obzira na ovu igru jer može da bira i sa teme za predlaganje definicija ili po svom nahođenju, jer to logično ne može niko da mu zabrani.
- Posle dva dana ili tri dana, prelazi se na drugo početno slovo. Početna slova biramo mi kompromisno (naša stvar).
- Gledajte da to budu manje "poznati" autori, ali mogu i stariji da nas ne bi pujdali da smo prepopularizovali naslovnu. (Kad predlažete, šibnite i link autora)
- Svako kome smeta tema može da je ignoriše. Ko oće da učestvuje kao predlagač, mora da se drži opšte kulture i nekih opštih pravila (minimalan spem, ortačko predlaganje i slično). Nemojte mnogo da se prezajebavate na temi, biće kaznenih banova, ali ne nešto preterano teško i dugo...možda na dva, tri sata, čisto da se opametite. Ali nemojte ni ovo zloupotrebljavati.
- Mole se ktitori da ne budu providni sa menjanjem imena. Kupio sam časopis treće oko, vidim sve.
- MOŽETE da linkujete više definicija tog nesrećnika za kog oćete da osvane na naslovnoj.

Dakle kako se čita = početno slovo, ljudi. Shomi je S, a ne Š.

Opet i opet: - "Moderator je dužan da odabere jednu do tri ili pet, (dvocifreno nikako) od grupe (ne pojedinačnog) autora koji su pod istim početnim slovom (ili brojem, ili znakom ili slično), da bi sam koncept imao smisla. " što znači da onaj ko bude predložen ne mora da znači da će biti odabran, nego će biti bar jedna defka od grupe koja počinje tim i tim slovom

Predlagači MORAJU imati bar tri meseca vukajlijaškog staža i bar 300 poena skupljenih na definciije. Predlagači, ne predloženi.

Predložite uvek i sa nikom i sa linkom da bi bilo preglednije i da se ne bi zatrpavalo. A možete da predložite do TRI komada nji pod jednim slovom, iako ne znam dal će gi nađete tolko. Imajte meru, uglavnom. Treba to čitati.

Slovo je L.
Od sad pa do 26.5. u 20:00 predlažite takve autore.
Moderator je dužan da odabere ne više od devet definicija, ali BAR jednu od GRUPE, ne pojedinca, da bi koncept imao smisla

Pravila su podložna promeni

U naslovu teme videćete aktuelno slovo, i vreme do kad se predlaže. Vreme biranja je nebitno, ali svakako neće biti u oktobru tekuće godine.

Mole se autori da se uozbilje, i nemojte DUPLIRATI predloge

Prvo slovo je bilo Š.

Drugo slovo je bilo T.

Treće slovo je bilo X (iks).

Četvrto "slovo" je bio Alfabet (crtice, brojke, glagoljica).

Peto slovo je bilo G.

Šesto slovo je bilo A. Odabrali smo maksimum: 9 komada. Ostali: zapamćeno je nešto

Sedmo slovo je bilo H.

Osmo slovo je bilo M. Odabrano čini mi se 8 ili 9 definicija

Deveto slovo je bilo B. Odabrano 7 definicija

Deseto slovo je bilo J.

Jedanaesto slovo je bilo P

Dvanaesto slovo je bilo Z

Trinaesto slovo je bilo D (neki od vas su predlagali i Dž, predlozi nisu uzimani u obzir)

Četrnaesto slovo je bilo V

Petnaesto slovo je bilo K, odabrano 3 ili 4 definicija

Šesnaesto slovo je bilo E. Odabrana jedna definicija.

Sedamnaesto slovo je bilo I. Odabrane dve definicije

Osamnaesto slovo je bilo W.

Devetnaesto slovo je bilo L.

Dvadeseto slovo je bilo C.

Dva'esprvo slovo je bilo N.

Dakle, slovo je U, ne duplirajte...TROJICU najviše predložite.
300 i 3 meseca. Ma znate sve...

Dalje, možete komotno uz tog autora i neku defku da predložite, da bi mi imali neku smernicu šta lik radi, a i lenji smo, neki modovi su laki na minusima i te stvari.

Od sad može i to.
Dakle, na primer
Predlažem Urada

ili

Predlažem Urada i to najboljše njegovu definciju tu i tu...
gledajte da bude jednocifren broj njegovih definicija i tako dalje. Da se ne bi zatrpavalo.

I NEMOTE NEKE AFIRMISANE !

Дакле У је слово. Умрије тема.

Промени наслов. Мој дупли почиње на У. кхм кхм!

Улезацвење - Баш сам неки дан ишчит'о човека.. па је онда и он мене хехе

http://vukajlija.com/imena-spanskih-serija/273325

Ae i ja nešto konkretno:
http://vukajlija.com/beograd/383476
autor: http://vukajlija.com/recnik/autori/31697

Pa kad završite, ako može da se krene "unatraške". :)

Не знам да л' се она рачуна у "У" пошто има оне две тачке изнад.
http://vukajlija.com/recnik/autori/251155
Ал добра је пичка, хе хе.
http://vukajlija.com/cuvala-me-mama-za-velike-stvari/621284

// Рачуна се.