Prijava

Mozda je ova tema neprkiladna u februaru kada je sneg do kolena i kada ljude ubijaju ledenice sa krovova... ali.. Sada je najbolje vreme da planirate di cete i vreme da rezervisete letovanje jer ,falabogu, jeftinije izadje. A i blizi se sajam turizma.

E sad, ja i moje drustvo smo planirali u Grcku ali u neko mesto gde ima mnogo mnogo provoda i gde nije mlogo skupo.

Ispricajte vasa iskustva sa letovanja, provode, napijanja, povracanja, jebanja, muvanje Cehinja... Naravno predlozite koja je to lokacija na kojoj se moze dobro provesti. Nemojte pisati o nekim mestima poput ostrva Bora Bora gde nije bilo Srbina 100 godina.. Pisite o Turskoj, Grckoj, Crnoj Gori, Kroaciji, Italiji itd.

Da ti kažem ja odma za CG.. pošto tu živim ...
Ako odeš u Sutomore, na plažu nemaš mjesta za peškir a opet će ti uzet dobre pare za smještaj ... Hrana uhh .. ne priča mi se o tome .
Ako odeš u Budvu jebali su ti sve živo sa cijenama .. a često si bez vode (takva je situacija na čitavo primorje) ali taj noćni život, kolko ja znam je dobar
Ulcinj nećeš posjetit 100% tako da nemam što o njemu da pričam..
Petrovac je meni lično baš drag .. volim tamo da odem ..
Bar- najebeš zbog ježeva i kuraca ..
Herceg Novi, Tivat, Kotor .. tamo nikad nisam bio na duže vrijeme ali mi se ne svidja nešto .. H.Novi je lijep grad po meni ..
Uglavnom, naše primorje kurca ne valja .. ako imaš para da ideš nedje drugo .. idi !

U Bugarskoj je dobro. Još ako umeš da se cenjkaš.

Naravno predlozite koja je to lokacija na kojoj se moze dobro provesti. Nemojte pisati o nekim mestima poput ostrva Bora Bora gde nije bilo Srbina 100 godina.. Pisite o Turskoj, Grckoj, Crnoj Gori, Kroaciji, Italiji itd.

Evo, Gospodine Coece, ja bih mogla da ti dam detalje oko svih pomenutih destinacija. Kao turisticki vodic, a u skladu sa tvojim ocekivanjima, predlazem:

Grcka: Zakintos (Laganas) - jeftino, zivo, bucno, divno more.
Turska: Bodrum i Marmaris - Bodrum skuplji od Marmarisa, ali sa razlogom.

Najtoplije preporucujem Spaniju, ali je malo skuplja :)

Ja kontam Zakintos 11 dana, uključujući putovanje, smeštaj dža-bu 250 jevreja. Ša mislite? Je l isplativo?

250 jevreja a 11 dana pa to je do jaja covece!

Split i Radovici obezbedjeni svake godine su mi,ne moram planirati,bole me kurac...

Где може сиротиња највише да се баханалише, а да има колко-толко људи? У Бугарској?

U Bijeljini se ljeti skupi gastarbajtera kol'ko oš, možeš i tu doć'. Puno ljudi, a ima i bazene. :D

Nikad bio ni ne verujem da cu dok ne zaradim svoj kes :D

Али мислио сам на море. :)
Био сам у Владичином Хану, нисам веровао колко може да се једе и пије за ситан новац. Улаз на базен 30 кинти, кривљење, не могу ни сладолед да купим за толко. Ал могла би и нека Бијељина да улети, што да не. Да ме сниме за БН како се праћкам испод певајућег Зорана Кулине.

Kakav Zoran Kulina, sve poznati pjevači, zvijezde Granda i Renomea. :DDD

Ја сам пре пар година гледао на БН ТВ ( не знам уопште како сам дошао до тог канала, небитно), оне ваше базене Видро, кул је све то, него се љаљана оних скупи, невера и видех оног морона певача Кукија, мешчини да се тако зове, има исту мајицу к'о ја, замало се усро нисам, аутоматски сам мајицу исцепао и наложио за потпалу. Значи који фуј, сада чим неко помене Бијељину мене одма' на Кукија и моју мајицу асоцира. А фина мај'ца била, коњина распала маму му јебем. Иначе на море се не море.

Ma fuj. Kad su ti pjevači, samo se seljana skupi, da ih vide na TV-u, niko normalan tad ne ide. :)
Meni su ti bazeni odvratni, iz higijenskih razloga, a ne znam da plivam, al' eto, ljudi vole. :D

Meni su ti bazeni odvratni, iz higijenskih razloga, a ne
znam da plivam, al' eto, ljudi vole.

Да ли си ти једина видра у галаксији која не зна да плива?

E da govna plutaju kol'ko bi manje ljudi bilo na bazenu...

Аљбанија.

Фино, јефтино, гостољубиви домаћини. Понеси пешкирче са САД заставом, добар инглиш, све могуће вакцине против болештина у себи и загарантован је добар провод:))

Ако ош јефтино, сем Аљбаније, добар је Чањ, а за провод се снађи, ил' се опасно надувај и напиј ил' пешачи до Будве или неког тако живљег мјеста.

Parga, Grčka.

Najlepše mesto na kugli zemaljskoj!