Prijava

Иако га је у оној унапређеној белој верзији сајта било, сад га из неког разлога нема. Дакле предлог је да се постави твитер дугме за шер.

офтопик, желим да изразим жаљење за оном новом верзијом и још увек ми нису јасни разлози зашто је каизен вратио на стару.

Samo neo-hipsteri vole jebeni tviter!

Није ствар у томе ко воли твитер, већ је то добро за сајт.

Objasni zašto je dobro u praksi

Stara verzija je vraćena zbog posjete .. manje je ljudi dolazilo što se viđelo po ocjenama ..
A što se tvitera tiče, izgleda mi kao dobra ideja :)

ti ćeš da nam lažeš! Da je dobro, do sada bi već bilo

Objasni zašto je dobro u praksi

У принципу, не бих морао јер ти ниси релевантан фактор који одлучује о овоме, већ каизен за ког сам уверен да зна да је то добро за сајт, као што зна да је лајк дугме добро за сајт.

Nisu nam dovoljni klinci sa FB sad trebamo da privučemo i hipstere da nam pišu besmislene definicije... volio sam ja sevasta ne kažem ali bi me nerviralo da je svaka defka kao njegove...

УВЕСТИ ДУГМЕ ЗА ШЕР НА АУТО БИЛДУ !

Паа, хипстери кад на сликама не изјављују љубав мосту, а канту за смеће не питају зашто је живот компликован, имају чак штавише и нешто паметно за рећи. Бољи су од фејзбук омладинске заједнице.
Нова верзија је и мени била љепша, али ствар је у томе да је велика већина била за враћање старе, и ето. Нема потребе да покрећемо причу ''па навикли би се на нову, ово оно''. Јебига сад :)
А за твитер дугме... свеједно ми. Само сам добио потребу да мало серем около.

Бољи су од фејзбук омладинске заједнице

+1

Psihijatar, svaka ti je kao Bushidova.

Nisu nam dovoljni klinci sa FB sad trebamo da privučemo i hipstere da nam pišu besmislene definicije

Ала серендаш.

Jebo vas tviter. Protiv.