Prijava

Najgore smrdi kad truli kora od pomorandze. Jednom me probudilo kolko je smrdelo, a kanta 5-6 metara od kreveta.

Улетела ми летос нека буба величине врапца у собу. И ајд, зајебах се, и папучом по њој. Кренуло да воња из бубе, глава ме заболела после 20 секунди, Охрида ми. Те коре су мала деца за бубу.

Охрида ми

OHRIDA TI?

Inace, najgori smrad sam osetio kad je moj pokojni deda strojio ovna pa mu se zagnojio racku i nateko, mozda 10 cm precnik. E, onaj gnoj sto smrdi, takav smrad niko nije osetio.

Свако органско ђубре смрди исто, док свако неорганско смрди на свој начин.

neko se bas motao oko kontejnera i ometao penzionere i postene rome..

najgore smrde upotrijebljeni pampersi u kontejneru, ljeti, na preko 40 stepeni. jednom sam kopao po kontejneru i imao sam prilike da se uvjerim u to iz prve ruke.

Zato što ako imaš u kesi banane, lubenice, i sarmu u crnoj kesi to se skupa zove djubar.
U drugoj kesi imaš meso, viršle i krompir u crnoj kesi, onda se to isto zove djubre.
Dakle: Djubre=djubre

Bogami ne bih baš rekao da svako đubre smrdi isto. Ne znam gde si ti to njuškao, ali to uopšte nije tačno.

ne smrdi svako djubre isto
najogavniji smrad u zivotu koji sam osetio je kad su ostale letos lignje neke ociscene na dnu kante u kesi nekoj
i kesa se pokida i one ostanu jos duze na dnu kante i usmrde se, cela kanta se ucrva u nekim larvama blejala imam snimak negde
a o smradu da ne pricam bukvalno povracam i perem onu kantu crevom

Hahah druže pa bacio bi kantu kupio bi novu nema šanseeee da bi je prao i širio ta govna još

ma kanta je ona ogromna zelena djubretarska bleji mi u dvoristu i onda kad se napuni odem do kontejnera i prevrnem je celu
de cu opet to da kupujem mrzi me

A što svaka apoteka miriše isto?
I na šta ustvari miriše? Koji su to konkretno lijekovi i preparati koji joj najvećim dijelom daju taj karakteristični miris aporeke?
I što uopšte miriši? Zar ne bi bilo logičnije da od tolike hemije vonja...

znam da bolnice mirisu zbog onih jakih sredstava za dezinfekciju mozda je slicno i u apoteci

To sto mirise po bolnicama je mesavina mirisa medicinskog benzina i asepsola.

Zena mi hemicar, pa smo se raspravljali sta je. Smuckala na poslu i donela mi uz reci "na, pomirisi stoko". Jeste to.

najgori miris je onaj uzeglog starackog pazusnog znoja koji se pomijesa sa jeftinim dezodoransom.

Najgori je miris očaja koje samo žene mogu osetiti na muškarcu. Kolko god da si lep uspešan i namirisan ako osete da očajnički moras da ga udomiš, beže kao gazele

siromasnim porodicama uglavnom isto smrdi u kuci, bas nekako specificno

na trule priglavke i zemljani pod.

ovo takodje vazi i za navijace partizana

po eni crkotina najjace smrdi.

neki kazu da ljudska smrdi jace od drugih, ali srecom nisam morao nikad iskusiti. to su mi pricali njih par koji idu cistiti stan nakon sto neko strune u njemu.

То сам и ја чуо. Када је један човјек лежао мртав у стану неколико дана. Причају да не можеш ући од смрада.