Prijava

Bog vatre i kovačkog zanata u grčkoj mitologiji, oženjen preljubnicom Afroditom. Manje je poznato da je mazao kečapom svoje bangavo stopalo. Kult Hefestopalaca je brižljivo proučio ovaj fenomen i došlo se do zaključka da je magični kečap proizvod Hefestove bljuvotine nastale kada je ponosni vlasnik iste otkrio svoju ženu u, hmmm, je l' sad zabranjena reč jebanje? snošaj? koitus? nek bude koitus... u koitusu s Aresom, bogom rata. Hefestopalci se od tog dana u njegovu čast mažu kečapom po stopalima i svojoj deci sakate nogu da bi ih približili ovom bogu jedinome. Da li ste vi Hefestopalci? Ako niste - zašto? Zašto je ceo sajt ogrezao u cenzuru? Da li je to zato jer ljudi nisu mazali stopala u Hefestovu čast?
edit: može spem, može da kažete idiotu da je idiot i tako to, može sve, samo nek je u slavu Hefestovu.

Imao je on i brata blizanca, čiji su sledbenici Hefastopete. Oni su mazali noge majonezom.

ooooooo, toliko ZA hefesta i ZA mazanje stopala!

Одлична тема. Лично нисам присталица тог античког реда, али бих радо дао да ми сишу палац за ситан новац.

U Maksiju akcija, kečap po promotivnoj cjeni.Navali narode...

:gleda zbunjeno kao plavusa u automehanicarskoj radnji:

:gleda sedplasa sa podsmijehom i prezirom zbog njegove zbunjenosti:

Ja sam čuo za Efes, al to je pivo nije kečap...

odbanovah stormu, mislila da nam pobjegne al ne mož tako lako, e!

модераторка благосиљала тему! не смете да закључате!! можете да је закључате, али не и да је закључате!!

Htela sam da se povučem da klanjam Hefestu da privoli Kaizena da izmeni ovu osumLJičenost za spemovanje, i da ukine cenzuru i pusti ljude da jebu u igrama, stopalo mu poljubim! :Đ

to je vrlo tačno radjarde.

:gleda lulu molecivo kao pas pred FAP-om u nadi da ce da se smiluje i objasni:

Sedplaše, nema šta da se objašnjava. Ili si za hefesta, ili si gej.

Htela sam da se povučem da klanjam Hefestu da privoli Kaizena da izmeni ovu osumLJičenost za spemovanje, i da ukine cenzuru i pusti ljude da jebu u igrama, stopalo mu poljubim! :Đ

ne može da ne budeš tu sa nama u ovim prelomnim trenucima.
a kaizen nas ništa ne sluša, ima da ga razmodujemo za koji dan.

Sedplaše, nema šta da se objašnjava. Ili si za hefesta, ili si gej.

ja bih samo dodala: ili si BANOVANI gej.

Vratite jebanje u igre! I odbanujte narod!

Trololo pravda za kečap!