Prijava

Наставци којима би цео свет био захвалан да никада нису ни снимљени.

Роки 6 - иако ни пети није био блистав, а ни четврти, овај филм боље да никада није направљен. Патетично говно, кога боли курац да гледа метузалема како боксује и син одрасла коњина неће да се дружи са њим?
Стар Ворс епизода један - значи дно, Лукасе, дабогда ти Џар Џар Бинкс силовао ђецину ђецу у пркно.
Матрикс 2 - иначе бих свој глас дао тројци, али ипак мислим да је двојка та која је усрала јако добар филм форсирањем пегли и специјалних ефеката и трајно уназадила филмску индустрију која бесомучно копира ефекте из овог говна.
Терминатор 4 - Терминатор без Шварција није Терминатор. Крај.
Ми нисмо анђели 2 - Да се разумемо, тројка је много глупља, али не би је било да није било двојке, зато двојка. Мршукурац. Којо, цркни већ једном да не сниме четворку.
Кум 3 - Мислим да овде не треба ништа да се каже.

Наставите, мени тренутно ништа више не пада на памет.

Титаник 2 - нисам гледао, не знам ни да ли је изашао, али чим сам чуо какве се идеје разматрају, 'тедо паднем у кому. Као, Ди Каприо се замрзо у оној водичини и то га спасило, типа хибернација и шта ја знам. Пф, које срање. Не могу сад да се сетим који су још предлози били, али чак и теоретски кад размислиш да то буде нормалан, логички наставак сада у 2012/2013 години, нешто не штима.

Иначе, што се тиче Анђела 2, то је дословна копија преведена на Српски језик. Један страни филм је у питању, који ми преовдимо као "Даље руке од ње, она је још млада". Тако да сам се ту исто разочарао само тако.

Кум 3

Sto ti je trojka fejl? Meni je recimo ona scena na kraju epska...

Па пази, као филм је добар, ако га не посматрам као део трилогије. Није лош, али оно, драстично је лошији него прва 2 јбг.

САМ У КУЋИ 1!
да није снимљен тај први део, не би били снимљени ни преостала два-три.
без спрдње, фина тема, само да се убележим, па ћу сутра да допринесем.

Roki 6 je govno, al dodao bih i Roki 5...i Kum 2,3 (snimljen zbog para, cisto kao suza)

Sve je stvar ukusa. Meni su drugi i treći bolji nego prvi. A ona scena na kraju trećeg je stvarno epska. Ono nemož bolje da se odglumi.

Pogrešno skretanje 2.
Naspram prvog golo govno.
Al najveći fejl su nastavci Anđela.

Punjac

a Testere?

Пази, нису блистави били ни претходних неколико, али седми је објаснио неке ствари Шотри децхку.

Umri muški, od trojke pa nadalje.

Petak 13 od trećeg dela pa nadalje.

Најновији Бонд који пије пиво.

Da jbt, nastavci hajlendera su totalna fejlcina. Pogotovo drugi deo sa onim dzedajima i kurcima. Supickumaterinu

Halloween nastavci su fejl takodje

Nastavci poslednje ekskurzije
Gledao sam nedavno poslednji deo film je tolko glup da to nije normalno

Мрак филм се није прославио такође, као ни врисак.

Стар Ворс епизода један - значи дно, Лукасе, дабогда ти Џар Џар Бинкс силовао ђецину ђецу у пркно.

Свака сцена са Џар Џаром је енорман трансфер. Па оне сцене са Анакиновом слаткоречивошћу. Па дроиди који су шатро глупи ко курац и збијају шале.

meni su mrak filmovi svi do jaja,a ni vriskovi mi nisu losu
ove godine izlazi jos jedan mrak film i to ce biti vrh