Prijava

Ajte ljudi, imamo bar 3000 stranica tipa Pujo, Lobaratorija, Rade. Dogovorimo se i svi u isto vrijeme da objavimo, nek se neko od modova iscima pa objavi na vuka stranici.

nemam pravo na FB, nisam ga hteo - ne znam ko može tamo da postuje osim kaizena...

Ima Smarko ja mislim, ima i ciklon kontam.

bilo je, ali se nešto menjalo posle onog napada na sajt - ne znam sad

Nema Smare, sad sam ga pitao.

ajde mi da pomognemo koliko mozemo, sad kad su blizu cilja...eto i bolnica im je smanjila cenu za 30 posto...

fali im jos nekih 50 hiljada za depozit, pa da se malo angazujemo, malo, okacimo na svoje stranice, zamolimo prijatelje da okace i oni na svoje...

po 100 kinti, ne mora vise....ko moze, moze i vise...

Ko je čovek, uvek je čovek.

Sutra cu skoknuti do banke i uplatiti neku kintu.
Zamolio sam ortaka koji ima stranicu na fejsu od 400k ljudi da objavi status u vezi ove akcije.
Takodje, pokusacu da sredim da na jednom vrlo popularnom sajtu objave ovu vest.

Da osvežim... Jer ova tema uvek treba da ima primat na sajtu...
a da iskoristim priliku i da dodam da još uvek ima velikih ljudi: http://www.medio.rs/64282_SERGEJ-UPAO-U-VB:-Budite-veci-Srbi-od-Hrvata!.html

mozda bi moglo da se napravi neka definicija/poster/reakcija sa podacima i stavi u odabrane?

Postaviću jedno glupo pitanje, jebiga nemam iskustva sa tim..
Na koji žiroračun ja da uplatim iz CG?

refreš
http://www.tijanaognjanovic.com/
mikri, imaš i devizni račun ispod dinarskog

Ajte ljudi, imamo bar 3000 stranica tipa Pujo, Lobaratorija, Rade. Dogovorimo se i svi u isto vrijeme da objavimo, nek se neko od modova iscima pa objavi na vuka stranici.

realno. ja sam kacio kod mene, jes da nema mnogo ljudi, ali eto, to je najvise sto mogu da uradim, jer nisam bas u mogucnosti da saljem pare, nazalost.

DObra vest je da su spustili cenu na 710 000!
S tim sto zahtevaju da se plati depozit od 500 000, da bi uopste mogla da otputuje u Ameriku. Skupljeno je 450 000. Znaci treba jos nekih 50 000 da bi otisla u Ameriku,i naravno jos 210 000 za koje nisu rekli rok..

jutros je plata legla tako da sam odmah uspesno testirao kako radi uplata na erste netbankingu
ps. ovim postom ne zelim da se hvalim, vec smatram da ako se pokaze primer da ljudi pomazu to ce privuci jos ljudi da pomogne...
stranice na fb se naravno podrazumevaju