Prijava

aha, aha, ma vid kolko je sati, mašta ošla na spavanje. pazi, iz sakupljenih informacija, rekla bih da je ipak pojedinačan slučaj u pitanju. možda je ovde još neko imao takvo iskustvo, ali nikome koga ja znam riba nije pušula tako... msm, možda jeste u nekom momentu, al ne isključivo tako....

xD LOL
Eto! Istina! Znaci nisam jedini koji je to primetio.
Ljudi, zene i nejebaci pozdravljam vas. Odoh da gledam Oskara tj. odoh da pijem pivo dok drugi budu gledali jebene dodele. Pisite vredno, hocu sutra da vidim jos par odgovora na moje pitanje, stvarno me zanima.

Po meni idealna poza da riba svrši je ONA ODOZGO, pusti je nek jaše k'o Kraljević Marko svoga Šarca. Kao prvo ona ima inicijativu, a samim tim i višak samopouzdanja, jedino da muškarac ne zajebe stvar i prerano ejakulira. Moje dugogodišnje jebačko iskustvo mi dokazalo ovu činjenicu, a vi kako oćete.

^ Pametno covek zbori

У свету у којем постоје само две позе та је дефинитивни најбоља.

Po meni idealna poza da riba svrši je ONA ODOZGO, pusti je nek jaše k'o Kraljević Marko svoga Šarca. Kao prvo ona ima inicijativu, a samim tim i višak samopouzdanja, jedino da muškarac ne zajebe stvar i prerano ejakulira. Moje dugogodišnje jebačko iskustvo mi dokazalo ovu činjenicu, a vi kako oćete.

Pa, ne baš. Imaš boljih poza za dublju penetraciju.

Moje dugogodišnje jebačko iskustvo mi dokazalo ovu činjenicu, a vi kako oćete.

Pa, ne baš. Imaš boljih poza za dublju penetraciju.

Nema neke poente u opterećivanju dubinom, nisu glavni nervni završeci u špajzu već na ulazu... priroda je bila milostiva prema manje obdarenima.

Nema neke poente u opterećivanju dubinom

Pa ne jebeš je u klitoris, jebeš je u pičku. Naravno da je dubina važna. Debljina možda i više nego dužina.

Kacmo kod toga, drljanje klitorisa uz klasičnu jebačinu je takodje efikasna što se tiče orgazmiranja.

edit: Hoću reći, pojenta je u trenju. Kada je manja površina doticanja, logično da će i trenje biti manje.

Pa ne jebeš je u klitoris, jebeš je u pičku. Naravno da je dubina važna. Debljina možda i više nego dužina.

Ma normalno, nego mislim da je traženje poze koja ti je možda i neudobna a u kojoj ćeš da uđeš dodatnih pet milimetara malo blesavo. To za debljinu jeste istina a ovo za trenje navodno nije, kažu fizičari da sila trenja ne zavisi od veličine dodirne površine... možda baš zato ne jebu ništa, čudi me da već nisu izumrli.

da, da, dubljina penetracije je nevazna, bitan je ugao. poenta je stimulacija g tacke, i klitorisa, a g tacka se nalazi samo nekoliko cm od ulaza. ali debljina tu jeste bitna...

Seks je timski sport, stoga, da bi se došlo do orgazma, potreban je timski rad.

Seks je najbolji sa osobom koju voliš.
Ali, sve je bitno - i debljina i dužina trajanja seksa.
Definitivno može da se toliko naloižiš da orgazam doživiš bez dodira (to je normalno, čak se dešava i u snu). Kada ti se dešava sa partnerom, to proizlazi iz neke posebne, mentalne bliskosti... Ne umem da opišem, ali ne govorim napamet.

bojanboj
Po meni idealna poza da riba svrši je ONA ODOZGO, pusti je nek jaše k'o Kraljević Marko svoga Šarca. Kao prvo ona ima inicijativu, a samim tim i višak samopouzdanja, jedino da muškarac ne zajebe stvar i prerano ejakulira. Moje dugogodišnje jebačko iskustvo mi dokazalo ovu činjenicu, a vi kako oćete.

Iako citiram reči čoveka koji ima 2 "boj" u niku, moram se složiti. :) Jedina poza za sigurica svrš ženke, za ostale nikad ne mogu da garantujem.

Pitanje za Lemaju (i ostale vlasnice vulve):

Da li draženje kliće i g-tačke istovremeno u nekim situacijama nije preporučivo? Tj. da li je nekad bolje dražiti samo jednu komponentu vaginalnog sistema?

Najvažnije kod orgazma je da ga ona doživi. Kako?

Ako je napaljuje struganje špaklom o zid, onda struži špaklom.
Cilj opravdava sredstva.

Tema je otvorena radi SEKSUALNOG OBRAZOVANJA svekolikog ženskog življa na vuki.

Kaко сам глуп, тек сам сад сконтао тему. Извини.
Ти си у ствари нешто као женски Свети Сава двајеспрвог века, просветљујеш неуки живаљ. Подржавам.

Da li draženje kliće i g-tačke istovremeno u nekim situacijama nije preporučivo? Tj. da li je nekad bolje dražiti samo jednu komponentu vaginalnog sistema?

Sve zavisi, stepen osetljivosti i želja variraju od žene do žene. Sigurno je da je NEKAD bolje držati se jedne "komponente", kako si je nazvao.

U suštini, niko ne može da vam da konkretan odgovor na pitanje KAKO? Svaka žena je drugačija i ima drugačije erogene zone i različite je stvari lože ili prijaju/neprijaju.

Ako ti jedna kaže da nešto obožava, sa drugom to može biti totalni fijasko.

Lemaja širi orgazmični duh po vasceloj Vukajliji lololo

Joj, jebemusunce, svi ste blenuli dole i ne mrdate. Zaboravili ste sise, ccc... Slabi ste jebači.
Pitajte remca kako to ide, on je najveći jebač na sajtu, samo je skorman.

сиса јебе у титфакстајлу оооооооооплоди!

Da li draženje kliće i g-tačke istovremeno u nekim situacijama nije preporučivo?

preporucljivo i pozeljno. u vecini slucajeva, moguce da u pojedinim nije.

Ти си у ствари нешто као женски Свети Сава двајеспрвог века

dobro jutro kolumbo! :)))

elek, kontam bolje da pricamo o jebanju nego o seselju! ;)))

mess, stoji da smo svi individue za sebe, ali kontam da postoje neke univerzalne metode. Tipa, tokom lizanja, preporucljivo je da stavi jedan (ili dva) prsta u 'cku, i savije ih na gore, pa dok stimulise klicu jezikom, u isto vreme stimulise i g tacku. retke su devojke kod kojih taj trik ne upali...