Prijava

elek, kontam bolje da pricamo o jebanju nego o seselju! ;)))

Potpuno se slažem.

Па Шешељ зна знање, има три сина оно беше ?

Joj, jebemusunce, svi ste blenuli dole i ne mrdate. Zaboravili ste sise, ccc... Slabi ste jebači.

Realno.

PRAVDA ZA SISU!

Какве су ово теме, па зна се, предигра, дрпање, лицкање, грицкање за уши, усне, врат, рамена, дојчице, стомак, чку, рч, стопала....... Малко романсе, понекад ружних и прљавих речи, тражење те Грефенбергове тачке, па пенетрација, мешање током пенетрације, смењивање брзе и плитке, споре и дубоке, спенковање, пенетрација ванполних делова тела итд итд. Лололо не воли свака жена исте технике стимулације, свака жена и њен оргазам је индивидуа за себе, психологија за себе. Но Џими је лепо рекао, ако оште маестралан оргазам нађите елковентног способног дечкића који изазива влажење самим погледом ваше маленкости, хемија је врло битна, и заинтересованост партнера да прочита ваше сексуалне жеље. Проблем солвд са комуникацијом, како вербалном, тако и невербалном.

нађите елковентног способног дечкића који изазива влажење самим погледом ваше маленкости

Па зависи можде неке пали мутави Гимли...

Па зависи можде неке пали мутави Гимли...

Чру, чру.

hahahah mutavi gimli ololo
edit:

bojanboj
Po meni idealna poza da riba svrši je ONA ODOZGO, pusti je nek jaše k'o Kraljević Marko svoga Šarca. Kao prvo ona ima inicijativu, a samim tim i višak samopouzdanja, jedino da muškarac ne zajebe stvar i prerano ejakulira. Moje dugogodišnje jebačko iskustvo mi dokazalo ovu činjenicu, a vi kako oćete.

slažem se u potpunosti. takođe i u isfušarenom misionaru u kome ti (šatro) dominiraš, jer tako najbolje možeš da pratiš njene reakcije.

јеботе, читам ову тему већ пола сата и од оргазма ни трага! хитно да се промени назив теме

Nemoguće je doći do orgazma za minut ako je prisutna i druga osoba...

ima to nesto kad udjes pa gore...to mi devojka nesto pokazivala, ja to nisam nista skonto

ima to nesto kad udjes pa gore...to mi devojka nesto pokazivala, ja to nisam nista skonto

Кобјасн! лоло

Ajd da vam napišem neki matrag, nije spam.

"Pička svršava srcem" nije daleko od istine. Pre svega, partneri moraju da se osećaju međusobno, u svakom smislu, da se potpuno otvore jedno prema drugom da bi seks bio bolji nego što jeste. E sad, kako, pa samo je jedan odgovor - komunikacija.

Postoji otprilike jedno 200 knjiga (onako, odokativno) koji su best selling trenutno, a tiču se ženskog orgazma. Anatomiju imate i na vikipediji, tu su objašnjenja o G tačkama i slično. Ako želite da čitate o ženskom orgazmu, a takođe i o ženskoj ejakulaciji (inače ovo pišem ženama koje nisu to doživele), evo jedne preporuke: Samraj Pokras - Female Ejaculation: Unleash the Ultimate G-Spot Orgasm. Pa krenite dalje, čitanje ne škodi. A ima i ilustracija, lolol.

Inače, izguglajte malo tantric sex, ima dosta zanimljivosti. Još je interesantnije što oni mušku ejakulaciju i orgazam odvajaju, tako da postoji više nivoa orgazma kod muškarca.
Citat sa vikipedije (Expanded orgasm):

Distinguishing features of expanded orgasm are energetic sensations and contractions all over the body, especially in the abdomen, inner thighs, hands, feet, and genitals. Dr. Taylor describes reports of practitioners going into various altered states of consciousness, bringing about deep emotional release and rejuvenation, profound spiritual experiences, having awarenesses not normally perceived in regular orgasm, and perceiving energy expanding beyond the limits of their bodies.

I da ne serem dalje, mislićete stvarno da sam odlepio. Poenta je u protoku energije kroz partnere.

da ne serem dalje, mislićete stvarno da sam odlepio. Poenta je u protoku energije kroz partnere.

Apslutno sam saglasna sa tim. Ko to nije doživeo, teško mu je da razume drugačije, nego kao proseravanje.