Prijava

Koje useravanje u poslednje dve partije...

Oprali ih na ruke.
Rastavili od života.
Drago mi zato što su jedva prošli plejof.
Šteta za Na'Vi, navijao sam za njih, kontam da će biti promjena kod njih, nekako mi najviše izgleda da će XBOST izletiti, ubjedljivo je najslabija karika. I dalje navijam za Na'Vi :)

koji je Na Vi zavrsio?

kraj cetvrtog gejma klasicno ponizavanje. izdominirao ih new bee. zasluzeno osvojili...

ko je igrao finale?

ViCi Gaming vs Newbee.

ima neko neki snimak... svih gejmova..nesto

Odlicno finale, najduzi gejm bo5 serije je trajao 26 minuta ... Serem vam se na sve kineze koji igraju dotu, bolje da sam gledao Virtus pro - Emipire, jebes mi sve, zanimljiviji su rusi od kineza posranih
RUSSIJA>KINA
GOVNA KINESKA

Ne znam da li ste gledali onaj ''intervju'' kada savataju Dendija u hodniku. Lik je jebeni lord, car, kralj, ne znam sta sve ne dote. Ceka 500 likova u redu da se slika sa njim...

sudeci po ovome sto pisete drago mi je sto nisam pratio ti, cak je i the summit bio interesantniji od ovoga

Жао ми је р0тк-а, баш је готиван лик за разлику од осталих кинеза, зна да се зајебава и бар покушава да прича енглески. А најјачи је кад флипне па крене да се дерња на све около

najdosadnije finale ikad.nije cak ni reks pao nijedan

Šteta za Na'Vi, navijao sam za njih, kontam da će biti promjena kod njih, nekako mi najviše izgleda da će XBOST izletiti, ubjedljivo je najslabija karika. I dalje navijam za Na'Vi :)

Ne znam za hvosta ali puppey i kuroky jedno 80% napuštaju na'vi sami po sebi. Priča se da će resolution da upadne da igra kerija za njih, pošto je već ranije igrao kerija u virtusu a i sad se neki standardno mid heroji često igraju na safelane (storm i ember npr.). Ima i priča da će Goblaka da uzmu za suporta i kapitena, lik je stvarno jedan od najboljih draftera, da nije bilo njega rox bi bio #100 na ranku... za papija se pričalo da je vrhunski drafter ali da ubacuje nove taktike pa da zato fejla... e pa ja ne znam kako skoro godinu dana ne može da nađe barem jednu stabilnu zzzz...

Za jedno pola godine Na'Vi otprilike bi treba da izgleda ovako:

Resolut1on #1
Dendi #2
Funn1k #3
Goblak #4
Hvost #5 (?) moguće i ođe neka izmjena iz empire vjrvj.

Ja se nadam da papi nece napustit navi, jer je po meni igracina...

misim da ce hvost i fanik da lete,hvost zato sto ocajno igra,iam utisak da ga navi vuce za sobom,a fanik zato sto jednostavno ima boljih oflejnera od njega

Papi je po meni jedan od najboljih suportova, smo sto jednostavno nije za ovu metu. Pregazilo ga je vreme, covek je najbolji Chen ikad, takodje i Ench, ali to je davno prevazidjeno, samo je potrebno da promeni pikove i to je to. Dok Hvost se jebeno raspada, milion fejlova, kad ima free farm covek ganka, kad ne sme da farma covek farma, nekoliko pita je cak sjebo jednostavan kombo i sjebo citav team fight i umro bzvz.

Mislim da bi u Naviju trebali da ostanu samo Dendi, KuroKy i Papi. Kuro je jebeno prejeban igrac. Najbolji Rubic i najbolji Visage u CG SIG!
Mada bi i Kuro mogao lagano da im igra kerija, jer je on ranije u Mauz-u i oistalim timovim pre toga igrao uglavnom #1.

ma xbost se skenjao jer krca sa 2 heroja i to je to... a ta 2 heroja daj boze da je 2x igrao na celom turniru