Prijava

dota detektuje igrace lola i oni ne zasluzuju da uzivaju privilegije minimape.

terror je do jaja i koristan je, moze biti solo safe lane dok tvoji idu agressive recimo jer ti imas kill sa metamorfozom i prvom, nenormalan dmg vec na prvom lvlu. mada ja sam ga igrao mid, nenormalno koliko je dobar, tesko da ima heroja koji ga mogu dobiti na midu, zavrsis poor mans i farmujes, dodje cd na metamorfozu, bacis prvu i to je kill. ulty takodje predobar, ide preko bkba i nema nacina da ga dispellujes osim eto sferom. mozes mu ici na radijaciju ako imas dobar pocetan farm, dobijas jos bolji splitpush, manta je must have, skadi, butter i to. nadam se da ce ga sto pre dodati u cm.

Safe terror sumnjam da može dobiti većinu standardnih offlanera tipa magnusa, levijatana, kloka, timbera. To su sve heroji koji farmuju po par kripova odjednom magijama. Dobro mu je stvarno što može da pula sa iluzijama i da stakuje sam sebi kampove. Možda zbog toga safelane solo čisto da uvati po 2 vejva kad je u metamorfozi i leechuje exp pa poslije toga da isfarmuje jungle.

EDIT: offlane puck bi ga uništio isto.

Protiv duma i voida nije loš u lane fazi mislim. Ali za većinu ovih standardnih oflejnera je free kill sa svojih 430hp na lvl1 ako se dbr sjećam i očajnim str gainom od 1.5 mislim je free kill za sve offlanere sa dobrim burstom a takvih je 90%

EDIT: mada kažem, ima odličan starting armor (7) i onda mu super legne poorman tako da je protiv rightclickera odličan i dalje. Tu prvenstveno mislim na voida i donekle dooma, mada i gondara isto

Je l' ima neki bag da ne učitava minimap il' to samo meni nešto se pojebalo?
Evo već drugi gejm umjesto minimapa samo crn kvadratić dole

Da nijesi u settings stavio ono da nemaš pozadine. Mislim da su to ostavili i na doti jedan. Pošalji mi friend ID (one brojeve ispod slike na profilu) da te dodam ako si tek počeo da igraš dotu

Guard1x, eto dodajte me pa da poigramo

izbača mi pod tim samo neku dvojicu engleza

E jebi ga, daj da ja tebe dodam onda

puzzlefox93 kucaj iskočiće ti neka japanska slova i ima neka swatka anime sličica na profilu :3

pazle ja ne mogu da te nadjem, nista ne izbacuje

クラナド Probaj ovo da kucaš

eo ti friend ID 169676390

da te jebem ja u te japance, naso sam te jedva preko kobija

Jedva te nađoh
morao sam preko steam add
ukucao ovaj id izbacilo mi nekog koolkid123 ....

Kad stizes ti da igras dotu od pisanija ovolikog jebo sve svoje

Ja teo da kazem kako mrzim Alijansu i tako to, ali brate ovi kinezi usrani, pa jebem ti sve da ti jebem, ono su tek govna. Kao da imaju neki kod po kome svi igraju, jebes im mater organizovanu dosadnu onu nenormalnu. Nemaju taj vic u igri lolo

Nego, ima li ko da igra sad? Da probam da bacim jednu, mada mi je ovde u selu net krs fest.

Nisi jednu ranked odigrao, Clanad?

Nisi jednu ranked odigrao, Clanad?

ne razumijem pitanje...

Nego, ima li ko da igra sad? Da probam da bacim jednu, mada mi je ovde u selu net krs fest.

Igraću ti ja sjutra mada je i meni stalno net krš fest. dodadi me tamo, samo mi ođe napiši koji ti je nick jer ne mogu od debila što me dodaju za trejd da živim pa onda ignore/block kad ne znam ko je.

a đe je Banjo, najjaci igrac u CG sig

Sad sam dobio gejm - ja CM, u mom timu Silencer, Zeus, Ancient Apparition i Lich, a protiv nas igrali Alchemist, Anti Mage, Nyx, Skywrath i Windrunnerka. Koji jebeni bolidi, i to smo ušli u late game, tipa oko 40. minuta je bilo, ako ne i više.

CM, maj fejvorit hiro, obožavam da je igram. Povazdan imam 2-3 ubistva i 6-7-8 smrti a winrate mi sa njom preko 70%.

ne znam kako ste to dobili, antimage vas counteruje sve, mana void svi ste mrtvi, 5 intova ljolj