Prijava

samo umesto arcane ides phase i to je to

Samo što je problem što ako neko već mora da igra tog drugog suporta, onda pikuje licha, liona ili linu... Recimo ovako nekako:

2020: I will play support roam gyro, ty.
Rendom rus #1 has picked pudge
Rendom rus #2 has picked sniper
Rendom rus #3 has picked invoker
Rendom francuz: Omg noobs russians picks, Omg all mid herous nau I need play supporth for tham.
Rendom francuz has picked lion

10 min. kasnije

2020: Can you make arcane boots Lion, please? None of us are good for it and you're our lane support.
Rendom francuz: Omg lol noob I steal mana me no need hahaha so stewpid...
Rendom rus #1 (pudge; 0/5/0): сука бљат пиздец нуб репорт

играл ко вечерас?

Probacu ja davide, za jedno pola sata sam gajbi. Mada nisam siguran da cu moci jer mi opako laguje, juce sam probo sa Pazlom jednu al mi tolko lagovalo da se pomeram na svakih 20sec, moro sam da livam u 2. min. fazon...

ок јави на стиму ако ћемо да пробамо.

AA je takodje dobar protiv tih push strategija, samo treba neki dmg da se poklopi kad on baci ult...

Ja i kobe smo jednu noć imali 2 gejma zaredom likove koji su išli lvl1 rošan i mass push... I to nijesu bili isti stack oba puta. Pa jebemu mater igraš 5man stack vs 5man stack, jesi toliko očajan da pobjediš?

E ljudi, sad je vikend znači ne bi trebalo da imate nekih obaveza ko radi, jelte. Ako oćete da se organizujemo za 5v5. Znači nije frka ako nas bude jedno 7-8 naćemo još to 2-3 od ovih što redovno igraju, imamo svi neke ortake.
jedno 2-3 gejma da opičimo ovako predveče ako može jer me tad uglavnom ne izbača. Znači sjutra preksjutra ako može da se dogovorimo.
Možemo -cm što se toga tiče. Čisto da vidimo ko kako draftuje pošto ođe izgleda svi znaju taktike bolje nego TI igrači. Pozz

Ili ćete da igramo CG vs Srbija ako nas ne bude dovoljno? lol.
Ja, kobe i još neki vamo momci iz PG protiv vas tamo iz Beograda i okoline. Ako se složi kobe, jelte, pošto je on veliki srbin.

Neka bude onda taman u neđelju. Merak mi je da igram protiv tebe lololo.
Istućiću tetku da ne bi mogla da mi se kači na internet dok igram. pozz

Ja igram samo pod uslovom da napravimo tim i stavimo crnogorsku zastavu kao grb, logo sto li ... i ispod zastave da pise "pray for gaza!"

btw ne znam ocu li bit tu sutra, dolazi mi ujak iz amerike, pa moram ic malo do njega i to .. Mozda budem tu nedje kasnije :D

Ja igram samo pod uslovom da napravimo tim i stavimo crnogorsku zastavu kao grb, logo sto li ... i ispod zastave da pise "pray for gaza!"

Ne sviđa mi se ideja... ja bih radije da "pray for gaza!" stoji izviše zastave.

Do jaja je ova ideja da igramo 5v5. Samo ozbiljno pitanje: el ima vas Crnogoraca dovoljno za taj duel? xexe
Ja igram samo ako bude pisalo PRAY FOR GAZZA.

^pew pew^ mi je nadimak, ako me ne nadjete na tom, onda je .M., iskljucivo nubarske igre molio bih, i ako vas malo nubara ima, gledajuci postove, svi ste prejebali dendija, artija, papija, lodu itd.... Na glavataru su braca rusi i kinezi kako se spremaju da kolju naku azdaju, jelte, da vam bude lakse za pretragu... pozzzz

meni je Manta_Style izdodavajmo se

u nedelju tamo oko 7 bi bilo idealno, a?

Бтњ, колко сам видео, једино Кобеови и Ареиови статови вреде курцу, остали сте нубаре, реално... поззз :*

И да бре... Гледам ону нубовску расправу за АМ и сајленсера... Ниђе везе, лупате ко пичка по самару и један и други... Дота је бре тимска игра, у пубовима је нормално да један човек извуче партију, јер игра пун курац шарана који не знају да користе мађије ни за шта друго него за КС јебени, курац ћеш да видиш у неком лоби или штавећ гејму, где је тим организован, да ће дозволити да зависе од пишљивог керија... Искључиво тимфајт синови, искључиво тимфајт за гг!!!!11ЈЕДАНЕС

Do jaja je ova ideja da igramo 5v5. Samo ozbiljno pitanje: el ima vas Crnogoraca dovoljno za taj duel? xexe

Ja i Kobe i imamo još kolko oćeš ortaka koji igraju redovno sa nama i drugim vukajlijašima.

курац ћеш да видиш у неком лоби или штавећ гејму, где је тим организован, да ће дозволити да зависе од пишљивог керија...

Prijatelju, pikuj enigmu, embera, akašu ili storma recimo, protiv silenser kerija i viđećeš da ti zapravo mlatiš gluposti. I silenser i magina su situacionalni pickovi. Magina ima odličan f-farm ali je ograničen vremenski jer nema pravi lategame steroid skill a silenser je po meni uz voida (tu ne mislim na onog "tu su njih petorica ali su mi nekako rastavljeni, najbolje da uhvatim kristalku i cijeli moj tim u sferu, čisto da uzmem taj jedan kill) najbolji timfajt keri.

EDIT: Ne kažem ja da i silencer suport ne bi bio jednako dobar u toj ulozi ali ako je već tu da sjebe timfajt zašto ne iskoristiti potencijal

EDIT2: A i nije svakom keriju bkb core. Recimo ember koga silencer hardcounteruje i u pro gejmovima rijetko pravi bkb.

u nedelju tamo oko 7 bi bilo idealno, a?

Meni odgovara vremenski ali mislim da me u tom periodu zna dropovat, mada obzirom da je lobi gejm boli me kurac kad neću dobiti abandon.

Inače, što mislite o diffusal clinkzu i ursi?
Midgame dobar counter za dosta heroja mislim.