Prijava

Koliko ljudi ne znaju sa stormom da igraju jebem ti život

Ja kazem da je tecis sranje, sranje je

Slabo ko odje igra keca

oce neko pudge wars hehe

Hehe meni ne moze to hehe

ja sam gledao u doti1, davno davno da su ljudi igrali tecaru kao kerija

drago mi je sto ce, koliko sam ja skontao, izmeniti model sf-a, mozda ga i pocnem igrati opet

a ovaj pec bas ima dosta velikih promena, nova runa, izgled mape, dosta nerfova i pizdarija
drago mi je da su mrtvi void i skywrath dobili nerf jer uzasno smaraju pogotovo kad ih svi forsiraju, pre skoro svake partije neko napise da uzmemo void+wd/sky wombo combo jer to dobija sigurno i onda docekam da mi void u 40 minuta ima pola bkba pola dedalusa i pola mjolnira, ali zato ceo mednes. smecari raspali.

Добар печ одрадили... САМО МИ ИДЕ НА КУРАЦ ТО ШТО ПОЛАКО АЛИ СИГУРНО УВАЉУЈУ КУРЧИНУ СА УКИДАЊЕМ ОРБА ЈЕБЕНОГ, ТО УБИЈА ДРАЖ МРТВУ, САД ЈЕ КЛИНЦМАН ЈЕБЕНО ИМБА ЈЕБОТЕ, ЕМ ИМА ИЉАДУ ДЕМИЏА ОД СТРЕЛА ЕМ НЕМА ОРБ ЕФЕКТ, ПА ПРЕТЕРАЛИ СУ! На крају има да се сведе на то да буде пјур њуковање ко ЛОЛ јебени, да игрица буде скила без.... Вивер јебени сад може да прокује са дабл атаком, што је срање, реално, моће да ти звизне два крита за редом да не знаш шта те снашло.... Лансера пренабуџили, сад је још више наказан и биће много досаднији... Блод више неће толико да буде за њубаре, требаће бар лечка скила, чини ми се... Рикија су лепо усрали и свиђа ми се што ће да пуши курчину... Тускара унаказили, више неће бити пикован, једино ће трајхардери да га форсирају... Бане имба са аганимом, тимбер исто, о чену нећу да причам, дечко скупља ЕЈШНТЕ МРТВЕ СА АГАНИМОМ, ЈЕБОТЕЉЕБ, ЕЈ!
Свиђа ми се промена изгледа мапе и убацивање те нове руне...
Уосталом, видећемо, можда буде до јаја све ово... Али са избацивањем орб ефекта морају да престану под хитно....

Sta ce davati nova runa?

Koja ke to runa? Ne mogu sad da otvorim da procitam update sa telefona. I ako nekog ne mrzi nek baci ovdr c/p.