Prijava

ja do skoro nisam znao da postoji i fnatic.rs, igra neki lik koji igrao u empire

ne postoji fnatik rs, to je bivša postava fnatika koja se raspala pre više od dve godine...

menadžer fnatika (i dan danas) je srbin, pa je zato verovatno ugurao tu petoricu likova lol

nas covek igrao u empire covece eeeeeeeej i to sa Glebom

nas covek igrao u empire covece eeeeeeeej i to sa Glebom

e taj što je igrao u empire je jedini iz fnatic.rs koji nije srbin, lik je hrvat :D

eo našao sam:

Serbia ANdre Andreja Mahovic 2011-11-07 - 2012-03-22
Serbia BAJA- Marko Jovanovic 2011-11-07 - 2012-03-22
Serbia grizine Nenad Lukic 2011-11-07 - 2012-03-22
Serbia g0g1 Gordan Prosic 2011-11-07 - 2012-03-22
Croatia Mitch Damir Škaričić 2011-11-07 - 2012-03-22

овај гордан је дечко такав маг за игрице, сећам се пре типа 7, 8 година у форуму играмо каунтер, пун сервер, он скор типа 52 - 1.

притом дечко итзгледа као навијач хулиган домаћин за разлику од оних закржљалих хомо лода типова

sad ću da ti pošaljem jedan klip sa gogijem, moguće da si i video :D

да да гледо сам шоу :Д

свјазал свјазал ЈЕБЕМ ТИ МАМУ БРЕ
захексил воида, сфере не будет - ЈЕБИ МАМЕ КУРВЕ БРЕ

pričo je bio tobi na nekom strimu o njemu, nešto u fazonu, "gogi is a 6-foot-something 250 pound bald serbian, if you didn't know how good and positive he was, he would definitely be one of those guys you don't wanna meet in a dark alley" lololo

хахаха али буквално то.

јел он са воидом игро? ко је тоби беше? и ко игра лиралеј? иначе јел игра гордан сад негде?

pa gogi je bio void, tobiwan je onaj debeli australijanac što prenosi gejmove, bukvalno najpoznatiji kaster na sceni. ranerku igra lightofheaven, on je igrao za navi čini mi se do kraja 2012 ili tako nešto, uzeo je international 1 sa njima pa se posle valjda penzionisao.

gogi trenutno igra u timu myinsanity, to je valjda neki švajcarski tim ili tako nešto, ali samo srbi igraju. onako solidni su ali ne mogu ni da primirišu nekim ozbiljnijim turnirima. s njim u timu su još i (slagaću te) grizine, kole, čedica i viktor (aka buktop).

edit: evo našao sam

http://wiki.teamliquid.net/dota2/MYinsanity

па добро тек су од априла кренули можда буде нешто.

uuuu, i to protiv deniala, ti likovi su dobri :D

ужасно ми лагује овај стрим 2 минута не могу да вежем.

da se upišem, ladno mi je ispala iz ovih 5 tema .. hehe

Nikad necete jebati ako igrate ovo sranje od igrice, pozz