Prijava

TASA GROBAR 95 NAJJACI IGRAC U PIROT SIG

Jebem ti sve! Obrisem steam i dotu i ponovo sve instaliram, drkam se 7 sati da mi se sve skine i opet mi zabada govno smrdljivo! VOLVO BRT FIX DIS PLIZZ!!

jbt im 12 izgubljenih renk gejmova za redom i to bas trajhardujem i nema kurca, sve debili neki jebeni! igram sa likom u timu koji igra nekra nub najveci ja pokidam sa anti mejdzom i puknem zbog debila, sledeci game isti taj lik al protiv mene i pokida sa meduzom ja ne mogu da mu prdnem u late sa weaverom naravno.
moram da igram kao jebeni pro da bi dobio 3.5 k mmr mec jebeni, sad sam pao na 3.2, nema kurca vise da se podignem sigurno. dobijem sad mec posle brda vremena al sam morao da igram kao jebeni ludak ne bi li dobio game koji je inace bio ez, zbog toga sto imam 4 debila u timu, moram skroz lud build da nadomestim ljude koji kupuju iste iteme svaki game i neznaju da se prilagode situaciji
http://www.dodaj.rs/f/3R/i9/1eJLlKzI/untitled.png
kad ja moram hex i mantu na fantomki onda stvarno ne znam sta dalje...

BANOVALI ME NA OMG STATS ZANGECU NIK BANOVALI ME JER KORSITIM MAPHAK PA JEBACU IM MAJKU MAJCINU PROPISACE KRV SAMO NEK ME ODBANUJU SAD U 6 IPO PO PODNE IMA OPET DA SILUJEM

Banjo najjaci igrac u CG sig

jel realno to?

XAXAXAXA TASA GROBAR DONJA CRTA 95

arlovski, zavrsis abisal uzmes manki i to je to.

Uglavnom idem na mid

Banjo najjači igrač u CG sig

VIKATE LI KOME NA DOTU 2 AJDE PICKO 1V1 NA RIJEKU DOLJE KOD ROSANA PA KAD PRISTANE ZRTVA VI MU DOVEDETE CITAV TIM PA GA KILLATE PA ON LIVA AOOOO AOOOO

Banjo najjaci igrac u CG sig

Jugosloven123333 vrati se

arlovski, zavrsis abisal uzmes manki i to je to.

Takp inace igram, ali zar ne vidis da ovde imaju 20 sec lock downa(ne racunajuci tekizov stan) sta ja mogu sa abialom i mankijem kad imam bkb od 5 sec?! Dok sam mogao da igram tako ja sam igrao i imao do jaja score, al kad su oni uzeli odredjene iteme a ovi moji debosi nemaju pojma sa zivotom, morao sam ovo. Shaker npr umesto da inicira ili ako je njihova iniciacija sa pakom da stoji pozadi i kontra inicira on debos uvek stoji prvi i bude sajlensovan i izburstovan ko picka. itd...

To je vise for fun, ortak igrao, mislim da nece odvuci mnogo dota igraca, barem ne za stalno.

nije losa ova stvar s ugovorima, ovo s fantomkom, danas mi se pao jedan

Kako bre for fun?
Dota igrači misle da zabavne igre ne mogu biti interesantne, jer dota smara? Jeste dota smara.

ocemo se organizovati nekako mamu vam jebem