Prijava

Ali dbr, to su neki tripovi :D

ja mislim da to ima veze kolko agresivno igraš nekog heroja. Npr. nekad sam ima trip sa viperom da je masu jači kad ga drugi igraju i onda sam odlučio da mu samo rašujem dager na midu i shvatio da je poetna da budem agresivan i da iskroistim tu pasivnu za koju sam mislio da je ne osjećaju ljudi. Bukvalno samo dager i 3 grančice u inventory i najjači sam na svijetu! Poslije toga sam se oslobodio malo i počeo da dager uzimam i kasnije jer sam skapirao da sam realno jači samo da sam igrao previše pasivno i bio u fazonu "ee ček da sastavim još ovo" ili "ee ček da se primakne još samo malo".

Sa trolom sam ima sličan problem al kad sam shvatio da je trol mašina i u early gameu sa W1>Q>W2 počeo sam da vajpujem ljude na offlejnu, dobijam 6:0 tiny+wisp mid, da dižem rampage u prvom timfajtu i sl.

Clockwerk isto koji mi je jedan od omiljenih heroja sad nekad sam sa njim ima preveliku frku da bacim hook i da uletim. Nije mi to bilo ka sa pudžom "ee sad sam te privuka da ti jebemo majku" nego "ee sad sam ulećeo tamo da ti možda jebem majku al vjerovatnje ćete vi mene jebat majku". Čim sam skapira da imam prednost ako ga iznenadim i batalio da gledam oće li ostat tu još samo malo pored kripa da bih ga 101% uvatio sam počeo da dominiram sa njim i onaj "vjerovatnije ćete vi mene jebat majku" dio se skoro u potpunosti izgubio :D

I evo baš sam juče čuo možda i najbolji multiplayer gaming savjet na jednom cs videu (opet mi o kanterima nadam se da papet neće zamjerit :D) - "Never go into a fair fight". Koristiš sve moguće prednosti koje imaš. Ako si u nekom trenutku jači na papiru onda si najvjerovatnije i u fajtu jači. Čim ne iskoristiš prednost što znaš đe je neko poveća si šansu da se sledeći put pobijete skroz pošteno.

EDIT:

https://www.youtube.com/watch?v=0-CcRhYxq60

Slušati ovu pjesmu kad imaš problema sa tim da je neki heroj slabiji nego što misliš :D

jos se oporavljam kako su me tresovali juce s maginom

Pozdrav

Pogledam nekad ove vaše video snimke Dote 2, kao ove fore fazoni, i mogu vam reći da je sve ovo kopija fora iz Dote 1 koje je skoro svako radio prije 10-ak godina, pa zaista ne razumijem zašto se ljudi oduševljavaju kao da je nešto po prvi put urađeno. Ovo sa kamikazom, pa ono sa iluzijom heroja od morflinga, pa fore sa blinkovima. Zaista, ovo oduševljenje na Youtube snimcima na te fore, znači jedino, a to je da ti ljudi nisu nikad igrali Dotu 1, pa im je sve novo što vide.

Ne znam jesi igra kad dotu 2 al ako nijesi moram ti reć da je danas igra mnogo drugačija nego prije nekih 2-3 godine... kao da je prošlo 20 godina koliko je prosječan igrač napredovao. Prate ljudi pro gejmove, gledaju streamove na twitchu, isprobavaju nove taktike... Lože se mnogo, oće svi da budu proovi i iako ne mogu to biti, u tom svom loženju se ipak dosta unaprijede kao igrači i onda ne možeš da im prodaješ one pubstomp fore sa keca tako lako kao nekad. Iskreno mislim da bi prosječan igrač danas obrisa patos sa većinom pubstompera onakvih kakvi su bili u periodu dote 1.
Generalno sve multiplayer igre su takve danas... ljudi više ne igraju da se zabave nego da pobjede obzirom da je tvoj kvalitet sad označen brojkama i rankovima a ne reputacijom među ljudima sa kojima si nekad svakodnevno igrao.

To je ujedno i jedino što mi fali sa dote 1. Ono "igranje u čast" a ne u 25 mmr poena... Kad odigraš onako dobar gejm 5v5 pa kažete "aj opet isti timovi"... u doti 2 mi se to desilo samo jedan jedini put da neko pita na protivničkoj strani i od cijelog mog tima jedini sam ja htio još jednu turu da opičimo u lobiju, ostali u fazonu "ma ko će se sad cimati rokaj ođe fali mi 30 exp-a za level 105"...
jbg batalili ljudi da igraju da bi se družili, počeli da igraju da pobjeđuju... meni se to ne sviđa al ne mogu reći da nema svojih pozitivnih strana jer konkurencija nije uvijek loša stvar a kad dominiraš kvalitetnu konkurenciju bolji je osjećaj nego kad rokaš likove koji su tu došli da sastave sangu i jašu na witch doktora.

brate prelosa vam je ta prica

upalis MH(zodcraft eo)
Uzmes Ivokera ali samo ako igra neko tipa Lifestealer protiv tebe
Izlevelujes sunstrike i samo cekas
ubijes govna na 11 hp-a
smijeh
uzivanje
oni ti spamaju da si haker
ti njima velis omg i got wards there
oni opet spamaju Invo mh Invo mh
i ti ces da mi reces da je jaca DotA 2 od jedinice jes kurac

Pa npr na dotu 1 ako igra protiv tebe trax ti samo ides oko one baklje i ona ne moze da te slow :D aj reci mi da to dota 2 moze da napravi :D

Banjo sig

zangecu nauci me kako da ne budem nub pls

Na dvojku Ogma samo pikaj Spektru mrs u sumu farmaj i kradi killove sa ulty sastavi se taj neki vangard taj neki bm ako vidis bas da ih unistavas sto prolly i radis idemo na Radiance ako ne onda ides na Purge ali i dalje si u sumu znaci nema izlazenja iz sume samo farmanje neutralaca i kad vidis da se ove tvoje avetinje spremaju za neki fight ti uletis sa ulty kad ih ovi budu iskasapili cisto da pokupis koji kill i nazad u sumu
tako ceo svet radi tako obama radi

a sto se tice jedinice tu je vec znaci brate ako oces bez mh-a imas ovamo ove renking sranja da igras ima i tu neko mh ali moze se lako prijavit i gg u jedinicu brate samo gledas da neko ne pika demon witch-a i ti pikas slarka gg-wp gg-wp
ako veci imas nekog druga idite brate onu staru dobru onu najjacu dobru staru i na jedinicu i na dvojku Dazzle feat Huskar pa jebemu oca ne smije i ne moze jace tj mozda moze sa Oraklom i Huskarom ali tu je i dalje polemika isto ka dali treba cuparu ubiti nocas ili sjutra razumes

sig

kada postanem slavan u zemlji dote 2 zangecu bice pored profila mog
pozdrav sig

Ljudi moji protiv kakvog sam ja lika igrao mid pre par dana, pa vi ne mozete da verujete. Lik ako nije 7 k a igra na duplaku, nije nista. Potezi tog lika, odluke, bodi blokovi, creep agro, izbor itema... sve savrseno jbt. Ja ne verujem. Gledam razne strimove, ovaj lik je za sve roditelj jebeni... Bas cu na isecem par hajlajtova kad budem imao vremena da vidite vi to. Neveeeera!

banjo igra dvojku krisom i kobjasnio mi je par stvari sig

Daj match ID da pogledamo.

Evo organizujem jedan turnircic sa Razer nagradama, pa pogledajte, ko hoce nek se prijavi: www.senseyeesports.com/eclipse

fino Miodraze ali mi smo za nesto vise tipa ne placas prijavu a dobijes 10 000 evra recimo

dobio esports profil danas heheheh samo ja i manta sa vuke imamo JEBITE SE NUBOVI