Prijava

Ne, ne, frozen throne i warcraft ceo.

EDIT: Dajte svakako ali imam neku instalaciju koja ne radi iz nekog razloga, sad cu pokusam da je pokrenem.

EDIT 2: pokrenem kurac, izbrisano odavno.

Idi na kickass i skini torrent.

Vecito mi fali tako neki patch, fajl, kurac palac kada sam trazim, zato pitam ljude ako neko zna.

to je jer si torrent-noob lol.
90% torenta kad skineš igrice fale neki dll. fajlovi. Samo odeš na google i kucaš download xxxxx.dll (xxxxx= ime fajla koje stoji u erroru) skineš govno, ubaciš u folder đe si instalira igru i rokaš laganica

СИНСИНЖЕ СРБИНЕ!!!!11

verovatno je to cuo od takera, koji je inace bugarin

http://oi59.tinypic.com/f046t3.jpg

znaci SMIJE LI JACE ZNACI SMIJE LI JACE ovo je mozda ali mozda u stvari nije ali tu je nedje najjaca partija ever u mome zivotu u nekih eo 8 god odkad igram dotu qqq znaci qq ovo sad ide detaljno

protiv mene:Varlok,Omni,Dazzle,Troll i Slark.
Sa mnom:Ja,Jurnero,Lich,Huskar i Lancer

u pocetak brate jebemo mi njih ja u sumicu farmam li farmam e kad su dobili 6-te levele tu brate pocinje opasna igra mene zaboravili totalno ja po gornjoj ali oni brate kakva su ekipa samo zajedno i po midu ali najajce je to oni sve po midu mene ostavili gore ja probio prvu drugu pa zamalo trecu kulu tek su se tad vratili medjutim i dalje mi njima nista ne mozemo sad znaci to su takvi fajtovi ja pokusavam da izbjegnem fajt znam jbg da sam Legion ali ne mogu kad su zajedno kurca i tako brate kupuje se neki teleport boots ide se levo desno levo desno levo desno i tako dodjose oni mid ruse nam kulu i ruse range kulu brate ja se portam na mid i tu pocninje aaaa znaci ulazim bacam prvu ubijam slarka fatam na ulty Omnija tu mu baca drugu Dazzle ne uspijevam da ga ubijem ja umirem ne dajem dmg naravno cus ja da dajem dmg ubijaju oni Omnija ja se kupujem ali majku mu jebem Troll sa Invis ubija me kurvu mu majku jebem kupio je bio Shadow Blade znaci sig me ubio 5 puta ali ovi se moji nekako odbrane i tu Lich dolazi do izrazaja kupuje boots of travel isto a kasnije i aganim znaci bracala ovi opet pud mida ja tp gore oni ne obracaju paznju ja push push push srusim gornju tp dolje push push push srusim donju i brate znaci brate samo kad su poceli da trce pud donje znaci qq ja radim fintu telom palim invis moj dva metka u vazduh i bjez oni u konfuziji koliki sam pro pokusavaju gornju da probiju ja tp mid i mid probijem znaci znaci ja nevjera
Banjo najjaci igrac u cg sig

Njoba, tebra, ulogovao sam se samo da kazem WOW SVAKA ČAST!

zasluzili su picka im materina prevarantska

Па проклет сам и то ти је... Ладно 8/10 партија, и то без да претерујем, падају ми ретарди прве класе.. Шта год да играм не вреди... Ако играм супорта, онда имам лика који не зна да лестхитује, О Б А В Е З Н О, већ иде као најгори ретард аутоатак... Ако играм керија, онда супортови не знају шта је вард, девард, механизам, салва...
Ако играм тенка, онда немам ни једно ни друго у тиму, колико год добро инишиејт да урадим, ретарди касне, или се не појаве уопште... КА ТА СТРО ФА!