Prijava

http://www.dodaj.rs/f/21/oo/1gDpveQ4/klinks.png
ovo su ti itemi od 32. min stv kacio sam to ranije
ako neko ne veruje ima match id pa neka gleda
123. najbolji klinks na svetu celom po dotabafu stv 70% winrate

sta je ovo nece linkove od fejsa vise qq

nemam ja sto da recem ovo gore je gg sig
ali pogledaj mene brate 13 killova 90 i nesto kripova 30 i nesto neutralaca i vidis li sto radim pa ja nezz ja sam prelud i to sve za 25 min pa preludo

to je stv gg bilo je gg cim sam uso u partiju videli mene kucali gg
razmisljam ja da skinem keca malo cisto reda radi da vidimo kako to ide stv

to bi bilo banja nad banjama mozda cak banja kao i ja sa pugnom mid sam bez taktike ali ozb sad ne vjerujem da ce ti se svidjet posle igranja dvojke

sad sam igrao vipera i tvrdim da je najtezi heroj jer je stv tesko da ostanes budan dok ga igras

sad sam igrao vipera i tvrdim da je najtezi heroj jer je stv tesko da ostanes budan dok ga igras

Aquilla > Dagger rush

Ako imaš i trunke sadizma u sebi imaćeš osjećaj da si na koksu i biće ti dignut kurac

cupi secas li se kad si rasova Radiance na Vajpera ahahaha

ubih se od igranja sa Rikijem znaci onaj heroj pa ono pa ono stvarno ne smije jace znaci ja do 10 min sam nikogovic mozda ugrabim neki kill ali nista prejako samo se cuvam uzimama kripove ali oko 10 min ako mi ide lose onda bude 11 min ali sve se vrti oko toga kad se sastavi Purge pa brate ide mi skor npr sa 1:0:0 na 9:0:0 i tu se partija zavrsava stvarno onaj Difuzijal treba zabranit rikiju dekretom nekim nesto

sig

нисам видо рикија у последњих 50 мечева.

тролл избагован херој, најјачи кери тренутно.

снајпер велики проблем, шрапнел прејак посто.

sto je fora sa trollom mi ovamo na dotu jedan dosta kaskamo za dotom 2 pa ako moze ko rec sto je tako prelud

Ne znam šta je sad zabogavan banjo jer nijesam dugo igrao ali trol je uvijek bio OP heroj sa daggerom, kristalisom, aquillom i phase bootsom... Sto puta sam poša offlejn sa njim i dobio trilejn fazon dva puta ih wipe-ovao.

ja nezz brate ali ja sig nikad nisam vidio dobrog Troll igraca jer kad god igra Troll protiv mene ja znam da ga izjebem svaki put nezz a i ja ga nesto licno ne volim

http://oi60.tinypic.com/23msiti.jpg

LEGION PA MAJKO SVETA

zajebi ruku zajebi bilo koji item brate za legiona ZNACI RASUJ DAGON I DAGGER i to je to znaci kakvu sam partiju ima sad pa majko sveta koliko prebolesna partija pikam ja legiona i prica prije 2 dana sa bratom i veli mi brat jesi li proba kad sa legionom dagon ipa ulty ja velim makse budalo a on meen veli ae probaj qq kako pisem brzo majko sveta i ja danas uzmem znaci brate kakva brukica uzimam fb na rijeku dd protiv mortred onda u sumicu nafarmam dagon uzmem lvl 6 i to je istorija znaci uzeo sam jos i dagger i lvl 5 dagon levelova i to mi je cijeli game bio inventory ovo sam posle kupio kako sam ih izjeba

sig

banjo moj trol ti je bafovan preludo od 6.82 kako direktno tako indirektno samo je trebalo malo da ljudi to shvate jer ga do tad niko nije igrao
povecan ms per lvl za ovu prvu, gde menjas melee/ranged, druga mu vise nema cast point ni za ranged ni za melee formu, range povecan od 600 na 800, fervor uvek broji 4 staka, ne ranije kao sto je bilo po levelima 2/3/4/5, i povecali atak spid za svaki stak, 16/22/28/34
mislim da je ono sto ga cini prejakim u trenutnoj meti je to sto moze sam da zavrsava stvari, nesto kao likan al sa ultijem koji bafuje ceo tim
moze sam da pusa, uzima rosana rano (doduse ne pre urse ili likana), samo ti treba malo prostora da napravis mnogo s njim
OBJECTIVE GAMING B O Y S

Е стварно, Рикија нешто не пикују у последње време...
БТЊ, од кад сам ставио профил на привејт, почо ми скаче рејтинг, ЉОЉ!
Трол стварно јебено ОП херој... Само глеам како му пада опасан нерф следећи печ...:3
Сад ће да појачају опет панду пред интернешнал, имам тај осећај неки шугав...

pa nije op, al ono, ako mu das barem malo prostora moze da snouboluje opasno u mid gejmu, a jaci keri nema trenutno za lejt tako da ono, posvetis mu paznju skroz, uvek da imas vard kod rosana, par disejblova, lion je tu najbolji, nahvatas ga kad farma ili kad radi rosana i to je to, uzmes tier 1 tier 2 ogranicis mu prostor za farmanje i imas trola u 30. min koji ima s&y, i phase
ide opasan nerf njemu to je sto posto, verovatno ce ulti da mu nerfuju da nzm daje pola as tvojima
cak i da mu stave manacost na prvu bi bio opasan nerf

Ne igram dotu2 i ne pratim dešavanja od Decembra. I sad pokušavam da pohvatam ove transfere sa pro scene, al' jedva.
Sikret šutnuo Noutejla i Simbu( koji i jeste bio goku rac ), i uzeli pola EG-a. ŠKK?! Kuro opet igra peticu, lolčina.
Noutejl u Klaudu, a onaj iz Klauda u EG-u, koja rotacija jebote.
I ponovo je aktivan EHOME?!!
TimTinker izmjenjen skroz. Otkud Blek u ovom timu, zašto bi ga oni zeleno-crni, kako se već zovu, što imaju ajsx3, pustili iz tima?!
Ajde, bar je VP.polar još koliko toliko isti. A Goblak se nije puno zadržao u Naviju. Lol, i Fanika su šutnuli pa vratili.
Ima li nekih novih heroja? Ja taman batalio kad se pojavio onaj što ima neku mađiju s nestajanjem.

Banjo najjaci igrac u cg sig