Prijava

Ima dube jos jedan noviji. Neki zmaj sto bljuje led.

dabe fanika nisu sutnuli, sam je izaso jer je hteo da se odmori malo od kompetativne dote i posveti zeni, al kad je navi imao dobru pricu za redemtion vote da ih vrate u igru tu su ga izvukli kao glasajte za nas, sad smo jaci nego ikad, sto je tacno, mnogo mi se svidja kako artstajl draftuje, popisao se po meti, uzeo svena za hvosta i magnusa za dendija, 5man rp i rampage za svena
asus polar ti je opet vp, ni meni nije jasno sta tu rade al ok
tinker je solidan, pieliedie je po meni najbolji igrac na svetu
nip je dosta dobar isto, i oni su mnogo promenili igru, sad igraju dosta agresivnije, ne kao ranije da zlostavljaju comeback mehanizam i igraju sejf pa na kraju dobiju, inace drugi najbolji svedski tim, posle alajans naravno
eg je dobar, samo ovo kopile malo pokvareno mi tako ide na kurac, ovaj taliban sufail
ig dobio redemption vote, sad su kao jaja neka, ne znam, tim odavno u kurcu
sikret odlican kao i uvek, a za notaila mi je zao sto mora da igra s idiotima u clown9, pogotovo ovaj dzeki mao, debilcina teska i licimur, misli da je najbolji, ne ume ni da draftuje seljacina kineska..

Kakav pakao danas znaci sa abadonom pa onaj heroj ono ne smije ono ne smije bez gabrijele znaci dosa mi na sd pikam ga ja kad nama livaju 3 odma znaci ostajemo samo SF i ja protiv Huskara Vivera Jakira Razora i Legiona znaci kakva bruka ja oddma idem tu jedan bašerčić pa idem phase boots znači nije trebalo ništa više da sastavljam ali ipak sam otiša na mask of madness i ona najjači bašer pa znači kakav gg stvarno ne smijem više da igram

sig

balanar najjaci offlane trenutno stv
prvo brate ides kazes timu alo solo off pls oni ti kazu dont feed pls ti kazes ok ok i will not feed i will get kills and win dota 2 oni svi kao hahahaha lol a ti si kao ok ok just be there when i carry this game
ide tu pulujes jedan ward od suporta kao svaki put na oflejnu stavis ili na runu da vidis gankove ili na ono sugavo mesto koje blokira njihov pull kamp i obezbedjuje ti lvl 6 pre dok taj ward ne istekne
kreces sa 3 gg branca salva tango ili boots pulujes dva tanga i kupis sam jedno pakovanje
volja je vasa mladjani sinovi
ja mu umesto gg grancica uzmem gauntlets of str pa posle napravim urnu
dakle
prvi item urna, pa phase i naravno ne uzimas ulti sve do lvl 10 i 11, sedis tu lasthitujes s voidom (ne void kao heroj nego kao magija ova prva) A KADA PAAAAAAAAAAAADNE NOOOOOOOOOOC ONI ZOOOOOOOOOVU UPOMOC JER TEBE IMA TUUUUUUUUUUUUUUU
znaci kad padne noc padne mrak ti si parti manijak u ovom gradu nema te koja sme da kaze ne
opusti se tada tvoje je sve
dobrodosao u balanar kafe
skupljas asistove, ubijas suporte lagano, ako igraju pasivno i plase te se (sto bi i trebalo da rade) kupis midas, ali se fokusiraj samo na sto brzi scepter jer taj vision pa jbt taj vision
zamisli imas kotla u timu to je gg odma
ako imaju picke koje imaju lotar ili pickaste invis heroje nyx riki bh clinkz (on nije picka on je do jaja stv) brood i tako to ti brate uzmes gem istinskog vidjenja jer si najbolje gem keri u celoj doti 2 stv
posle toga mozes tarasku brzu, brza ce da bude ako imas taj midas, mozes i vangard ako imaju dosta phy dps, mozes disarm iliti rajski helberd (ne znam sta znaci helberd) ali do trenutka kada sastavis phase urnu scepter i tarasku gejm je vec tvoy brt moy stv nista ti vise ne treba sve ostalo situacionalno ako se mucite oko lika i nemate dobre singl target disejblove uzmi ambisal i stanuj to govno od mortreda cak i kad upali bkb
danju brt samo farmas farmas A KADAAAAAA PAAAAAAAADNE NOC ostalo znate stv
pozdrav

Dobar post ogma, hahahhaha :D
Mada opet, bala može da bude pregažen na offu .. Nije baš da ima neki eskejp lagani i to ...

pa brate neces da ga pikujes ako mislis da ces biti porazen to je jedina logika stv oflejner se pikuje predzadnji zadnji kad vec vidis kakvi su im lejnovi i ko ide gde
nikad ali nikad ga ne pikujes protiv dzagera, tinkera, jakira (mada njega nikad neces ni da vidis lol), qop, doom recimo
samo brate sejf kod oflejna je fora samo da uzimas xp i da NE GINES NE UMIRES znaci ne fidas njihov sejflejn i njihovog kerija
pasivna se racuna kao eskejp jer imas bolestan ms to ti je s maskovanom pasivnom i aktiviranim phase 510 ms pa sad mi kazi brate jel to nije ludo pa kazi mi brt stv da li to nije ludo i bolesno
riki isto na lejnu moze da te jebe al opet kazem bitno je samo da ne umires samo xp znaci brt lvl 10 ti treba i jos brzi lvl 11 ti treba, kupi dva klaritija uzimaj cs sa voidom (opet kazem ne void heroj nego void magija) i ako imas lvl 11 pre 15 minuta to je to brt to je vrh
nekad mi se desavalo da uzmem fb dole kod rune dodje mid nas i jedan suport uzmemo fb i uvek treba gledati da fb das oflejneru i jos ako je balanar uhuhuhu i brt dobijem tako lvl 11 ponekad u 11. minutu znaci prebolesno to su ti ez kilovi na suporte jos kad imas scepter kazem gg odma mogu da kucaju
banjo ce da potvrdi ovaj gajd stv
jer je najjaci igrac u cg sig
znaci samo leveli ti trebaju i xp ward tamo kod pul kampa da ne pulaju a ako devardaju i pulaju stalno prosetas se malo tamo stanes iza drva da te ne vide i opet upijas xp
svaki krip lasthitovan ti je bonus znaci i korak blize levelima znaci samo to zapamti
veruj meni ja imam pro tim idem na turnire uzeo sam pre 2 meseca 100 evra drugo mesto wardota turnir solidni momci stv igrao neki lik koji je treci najbolji tinker na dotabafu bio tad podrao sam mid decko ostala samo prasina
a onda je pala noc
kek

тролл и снајпер тренутно најјачи у игрици. овај печ тако поставио ствари буквално.

zatvaras ih rano, ne fidas, pikujes pl-a i to je to

каунтер за лејт гејм не постоји касно. не можеш их затворити тотално, рецимо тролла посебно ако му се организује леп трипл сејф лејн са стакованим пулом и бејбиситингом против соло оффлејнера. ал херој је буквално избагован. снајп јесте, има каунтере у лејнинг фази али после буквално нема решења. мора тотални лок даун на њега, типа хроно нпр. не вреди ти да бациш на тројицу ако њега не ухватиш, итд итд.

Ogma brate sto da recem sad a da ti ne opalim ultiii da ti bol ne pricinim ovo je gore sig tacno za dotu 2 ali brate za dotu jedan znaci jedina poveznica je AGANIM ZNACI AGANIM ILITI PLAVA RUZICA jelte kaunter crvenoj ruzici iliti dagonu jeste najjaci item na balu pa sig ever mozda cak jaci od Ruke iliti modrigana ali to vec ide debata tipa zesca a sad sto se tice bale na dotu jedan
MID
MID
MID
NIJE BITNO PROTIV KOGA TI PIKAS BALU I SAMO MID JARANE SAMO MID BAJO MOJ UZME SE TAJ BOTTLE I UZMES WARDOVE ZNACI KADA PADNE NOC TI SAMO IDES GORE DOLJE LEVO DESNO GORE DOLJE LEVO DESNO GORE DOLJE
i to je to za balu sig ali sig

Brate Snajper je pizda govno sugavo znaci ja kad vidim snajper da pikaju ja tu samo pikam jednu jedinu neponovljivu Mortred znaci on vec ono vidis ga kad vidi da je El Mighty Njoba pikao nju on odma Cvik-Cvangle radi to jest zove majku da mu ih doda da bi presjeka kablove od neta jer sam ja tolika nocna mora za Snajpere Traxe i cuda takvog tipa znaci gg wp cao ali naravno to je Banjo style of play nezz kako je za druge

sig

Troll prica sam o njemu mislim gore pa to je nubina zesca od heroja dobro postaje malo manja nubina kad mu se sastavi taj BKB jos manja kad mu se sastavi taj Dagger ali i dalje je nubina heroj brate Pugnica lepa protiv Trolla pa daaaj brate daaaj jos ja koji imam 22/0 skor sa pugnom pa nemojte

sig

El Mighty Njoba najjaci igrac u cg sig

ma daj bre molim te, multipl disejblovi, orakla pikujes brate bacis mu disarm i sta ce trol, void brate ga uhvati pa ga nasibate, disraptor, treant, lion, brate 2 disejbla ti trebaju za njega
brate
sta moze jedan trol pl-u u lejt gejmu to mi kazi
nista
isto i snajper
nista
pl najjaci heroj jebo vas trol i snajper

mozes brate da ga zatvoris ako uzimas tovere rano, pogotovo ako si na radiant, i dajes mu manje prostora za farmanje i sebi dajes vise kontrole nad mapom i nad rosanom, trol ako je pametan nece da se siba rano, epa ti treba da ga nateras da se siba, slab je sve do mid gejma, lejning faza mu nije bas sjajna, ako vidis ga oce kurac da mu puse suporti i da mu stakuju lepo reces brate idemo dole keri nas i dva suporta oflejner farma sejf i samo ga harasujes zonujes i da vidis kako ce da podje u sume kad vidi da mu tu nema farma gg lejn dobijen idemo dalje
a ako ode u sumu i imas balanara heheh sto da ti kazem tu se vec ponavlja istorija

kako jebeno znate sve to?

zato sto nemamo socijalan zivot

ko nije igrao sa dekijem ne zna sta je fidanje hahah

ја не знам коју ви игрицу играте... у овом тренутку су убедљиво по најновијим печевима тролл и снајпер најјачи хероји. јел гледате про гејмове? та два хероја или су банована или су пикована у 95 посто гејмова у топ 150 тимова на свету. па ви видите дал ја лупам ил су и топ 10 тимови на свету ретарди.

ja kad igram trola uvek nafidam. Kao moze i da baca sekire i da udara... bezi bre u picku materinu