Prijava

Žaliti se kako moraš da kanteruješ heroje u meti sa herojima koji ti se ne igraju je kao da odeš na basket u fila papučama koje ti spadaju svaka dva minuta i uzmeš da kukaš kako su ostali pičke jer igraju u patikama.

cime si ti tacno mogao kaunterovati trolla i juggera u prosloj meti, ajde sad da te cujem?

Pozdrav bivsim saigracima, pazlu i bezsecernom. Pratim temu redovno. NE STEDITE NA VARDOVIMA!

Brt oli igrat ti sad dote skoro? Mene je nešto opet počelo da se igra ali mi se ne da da skidam sve viđeću da prebačim od druga jednog.

cime si ti tacno mogao kaunterovati trolla i juggera u prosloj meti, ajde sad da te cujem?

Agro trilejn može opasno da ga sjebe (kao i dobar dual lejn u pubovima.. npr. undying sa nekim nukerom) jer trolu treba i level i farm a counteruje ga i većina semikerija koji rushuju bkb. Npr. uvijek sam mrzio da igram trola protiv urse i lanaye jer bkb + dagger može opasno da me usere.
Tiny je isto dobar counter zbog pasivne, naročito ako se igra kao sejf keri sa nekim solidnim semikerijem na midu.

Kako da igraš protiv njegog tima? Ward na rosha i ward u njihovoj džungli što prije. Gledaš da ga pickoffuješ prije timfajta i da naćeraš njegove da ulete za njega jer trol je najopasniji kad inicira na nekoga ko je već pod disableom.
I da, čuvaš fortify dok ne izgubiš timfajt jer trol jede kule.
Normalno pratiš kad ga nema na mapi a neko od njegovih je pod njegovom ulti jer onda je dobra šansa da roshuje samo što će ti to iko ikad reći.

Da ne pričam da ga tenkasti heroji i heroji sa evasionom isto counteruju jer kolko god imao dobar survival za agi kerija i dalje je kesa ako krene da odma rushuje mkb/daedalus. PA ne pamtim da me ubila ikad sa trolom u lejt gejmu ali u midgejmu ako je bolje nafidana nemam šta da tražim ako mi se ne posreći bash.

Nessaj isto zna da pravi probleme ako igra dobro.
-----------------------------------------

Jugger?
Itemi - Eul, ghost, dagger, abysal.
Heroji? Svaki koji ima blink ili neki escape mehanizam. Da ne pričam da ga većina koja piercuje bkb može sjebati ako ga vidi da se vrti prije ulti jer je u tom trenutku najlakši za ubiti. I da, tenkasti heroji. Npr. alchemist je po meni odličan counter. Ne sjećam se da sam ikad izgubio sa alchom protiv juggera... mada isto tako se ne sjećam ni da sam ikad imao 100 cs sa alchemistom kao što to ima 90% ljudi koji se žale da je neki heroj OP.

----------------------------------------

I da, što se niko nije žalio na omniknighta npr. kad je imao 65% winrate? To je možda i najdosadniji heroj za igrati protiv u pub gejmovima ali ko god ima pojma šta radi može da ga uništi jer ima užasne animacije i diffusal ga counteruje lagano.

Ako soloqueuejem i igram protiv omnija 90% sam siguran da ću izgubiti... ako igram 5 stack protiv omnija smatram da je 50-50 šansa dok ne vidim kako protivnici igraju.

Volio bi Mipa da vidim u neki pro play brate ja nezz moze li on na dotu 2 ono mipo bomb ima onaj program sto mozes na dotu obicnu da se odjedanput poofuju svi mipoi na glavnog znaci dagger i to i gg wp znaci brukica koliko je bolesan

Dotashi pushite pishe!

sva sreca sto ne postoje sentriji i smoke, najbolje da mu vardujes rosana u pit direktno da se ne spawnuje uopste.
ako imas tim sa iole malo mozga mogu ti obezbediti 15 min farma sto je u vecini slucajeva dosta. andajing da kanteruje trolla, moze da mu se sagne jer on izuje taj tomb iz pasivne, a ako ga neko dira dok to radi samo baci melee drugu.
troll koji rasuje mkb protiv fantomke recimo je mentroll hehe.
skadi sny i tek onda, moze i posle sny, ali treba ti neki core item pre toga.

jugger, uzme diffu i nema zime, nema ciklona i ghost sceptera.
vrtece se samo ako je kreten s obzirom na razliku u dmgu koji radi kad se ne vrti. sto se tice juggera ima healing ward i sa mrvicom mikra mozes ga vozati okolo da ga ne uniste i tako kajtovati te budale koje misle da ce ga stici. alche da kanteruje juggera je jos jedna glupost jer je on slab na burst i treba mu jedno 3-4 itema da bi se tukao s njim dok jugg uzme 2 i opet ga ispisa.

Ареи Куен, koliko imaš godina, koliko si visok i koliko imaš kilograma? Hvala unapred! http://s24.postimg.org/nmk1eu141/Capture.png

sto se tice agro tri lejna, oba heroja mogu na lvl 1 u sumu gde ce dobiti isti ako ne i bolji farm (zbog mogucnosti stakovanja, troll moze i 2 kampa od jednom ako koristi range drugu) tako da od toga ne bi preterano ispastali, dok se agro tri lejnu ne isplati da ga vijaju po sumi.
smesno je sta tu si heroji radili sa momom/helmom, phase, akilom i yashom, bilo da je early teamfight u pitanju ili push, gejmovi do 30 minuta. jugger je slab u late jer se vise ne moze nositi sa nekim tenkastim kerijima spec/medusa manje vise ni troll nije mogao, ali zato su oni zavrsavali partije do 40. ako imas imalo mozga vijaces njihovog kerija po mapi, uzmes sb i ubijes ga sam, cisto sumnjam da ce njegov tim da ga bejbisituje non stop.

Mickey Savage imam 17 godina, visok sam 162 i imam 54 kilograma, jer svi koji igraju dotu su ruzni, preterano mrsavi/debeli, bubuljicavi, vecito ugnjetavani od strane okoline dok su picku videli iskljucivo preko monitora kroz naocare sa velikom dioptrijom.

црна вам је прича мало ... Пазле, за пола тих ствари које си ти написао, постоји решење .. Исто тако ареи, трол/снипер/југер не значи да си добио гејм .. било је гејмова кад сам ломио трола са магином, фантомком, дусом .. Југера сам пар пута каунтерао са думом .. Думам га, нема улти, не може ниђе, скачемо и прштимо га .. А једном сам буквално сам добио гејм кад су против мене били трол и југер а ја некро ... Напушио сам их курца, дагер-хекс-етерал-дагон-улти рефреш па опет исто .. два керија по 120 сец ез трон ..

u brt dager-heks-eteral-ragon-ulti je prejeben

дагер-хекс-етерал-дагон-рефреш

koliko je trajala partija?

brao brate volio bi to vidjet sig je bilo gg ozb ali brate protiv nekra samo bkb jebeni znaci nekro placi nekro moli boli me kurac ono je preesmijesan heroj

LJUDI IGRAJTE CORE STORMA ZNACI JA NEZZ VELE NEMA NAJJACEG HEROJA NA DOTU A IMA BRATE STORM JE SACU POSLAT SLIKU SEK

http://oi61.tinypic.com/r9ppw1.jpg

ja brate nezz nekad prije sam rashova onaj orchid ali brate ovu sam partiju prvo sastavio bloodstone znaci brate kad mu se stakovi dignu 10+ ono je presmijesno koliko je storm imba a sa orchidom to je prosto gg ja nezz stvarno

Banjo najjaci igrac u cg sigg

ja tvrdim da s trolom na sejflejn treba da maksujes fervor i sto pre uzmes kulu i cepas u sumu, druga je dobra miss % nije los al nemas ti manu da to spamujes da farmas npr. mnogo ubrzava farm ako imas 3 pointa na fervor uzmes qb i to je to
osim ako nemaju nekog zajebanog oflejnera koji moze da smara u mid gejmu
tipa klok
mamu mu jebem

svaka tebi cast kad si uspeo izvuci heks eteral dagon refreser i aganim protiv njih dvojice

koliko je trajala partija?

Трајала је дуго .. јер не видим ниђе правило да се парија мора завршит прије 30 минута ..
Нема ту шта свака част, нормалан фарм, у сваком фајту сам скидао једног од њих са ултом, успоравао им фарм и тако одужио гејм .. у последњем фајту макао и једног и другог и завршили ..

brao brate volio bi to vidjet sig je bilo gg ozb ali brate protiv nekra samo bkb

Сад некров улти ради преко бкб-а .. макар у двојци, не знам за кеца ..

radi samo stun preko bkb a ne isplati ti se da vejstujes takav ulty zbog 1.5 sec stuna

nekrov ulti radi preko bkb? koju igricu igras ti?