Prijava

e gotivna je ova dota 2 reborn za nas koji nemamo pare da kupimo demon eater sf arkanu, udjes u demo hero i igras se hvaaaalaaaa gabe bas si srculence <3<3<3

ja uzmem maginu pa upalim avatara i ona se pretvori u teror blejda
ludnica brt

sigurno ces da ga bacis zbog 1.5 sekunde disejbla lol

zavisi, ako imate dovoljno fizikal dmga da ubijete nekoga za sekund ipo onda sto da ne, bitno je da umre za to vreme, sad da li ce to biti dmg od samog ultyja ili nesto drugo, to je vec nevazno

А нисам мислио да ради демиџ, него је рекао загнецу као узме се бкб против некроа и некро плачи моли .. Рачунао сам ако ме појури ево рецимо толико спомињани трол, он пали бкб ја му бацим улти и бјежим .. Он не бачи бкб ја га газим .. Нећу то да урадим ако ме ухвате самог њих петорица, јер ми неће помоћи ништа .. Овако ја немам улти, трол нема бкб, што у неком гејму значи да нема фајта за њега .. Може и у тој ситуацији што ареи спомиње ...Можеш да кидаш тп кад треба за неки битан пик .. Рецимо бачао сам улти преко бкб-а да прекинем блек хол .. И то 3 пута у једном гејму јер се читав тим настакује, јашу један другога и или улти преко бкба или губимо фајт .. Додуше, свакако смо губили фајт ..

Па реално, да ради преко бкб-а, био би пикан/банован у сваком про гејму .. не реално ..

нисам нереално написао одвојено, него не, реално .. само зарез заборавио .. ѕоррру

a uzmem onog tinkera i puknem mu avatara i on se pretvori u tenka
kunem se

tusk mi je 100 posto winrate xddd

http://oi57.tinypic.com/11w6b7s.jpg

brate ja znam ima proova ali ka sto je Banjo-san ali ka sto je Banjo-san to stvarno ne moze jednostavno ne moze radim jbt neke stvari pa se posle 18:33 min zapitam brate kako je moguce da sam ovoliki pro

jebena partija 18 minuta a banjo sa rastom ima iteme sa leva na desno
Kelen's Dagger,Eul's Scepter of Divinity,Empty Bottle,Boots of Travel,Null Talisman i Aghanim's Scepter.

Banjo najjaci igrac u cg sigg

mnogo volis taj travel banjo moj

banjo tvoj voli bogomi

Полудећу људи моји.... Оћем да убацим неку лову у стим и неморем, искаче ми неко срање, саћу да вам речем

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

Иначе, све је ок, има лове на картици и све је у реду... Бтњ ортакова картица је у питању... ПОМОСТЕ, ОЋЕМ ДА БАЦАМ ПАРЕ У НЕПОТРЕПШТИНЕ!!!! ЈА БОГАТА А ВИ ГОМНО!!!

Brt koja je kartica u pitanju i odakle je kartica?

EDIT: Nebitno, prvo provjeri je li ispravno kucaš :D

Security code ti je ono pozadi zadnje četiri cifre što su na onome što izgleda kao da se grebe vaučer (lol nznm bolje da objasnim)

Card number ti je naprijed kompet sve kucaš sve cifre bez razmaka

Виза... Како мислиш оклен је?

Nebito eno sam editovao prvi post pa provjeri da možda ne griješiš tu. A mislio sam ako je paypal da ne može iz svake države i te munje.

EDIT: a i jebe steam često kad prebacuješ pare samo da znaš. Mene se nekad dešava da tek iz petog šestog puta primi al mislim da je to više do mog neta nego do njih.

Овај има 3 цифре? или је грешка у питању, ам?

Овај има 3 цифре? или је грешка у питању, ам?

Možda su i tri nznm sad tačno kolko ide lol.

I da, datume pravilno unesi jer na nekim karticama ti je obrnuto ono mjesec i dan do kad traje jer idu po američkom sistemu.