Prijava

Ма све сам то одрадио, нема грешке у уносу података... Да га јебем... Видећу још једном чевере кад дођем гајби, ако неморе, онда неморе, отварам своју картицу и у курац... Свакако фала...

Znaš što probaj još. Možda da probaš ako si sa steama da ubaciš pare preko browsera ili obrnuto.

Са браузера сам пробао већ... А ортак је пробао преко клијента... Остаје ми да пробам преко клијента гајби, можда зајебева ради ип адресе, мада не верујем да је то у питању...

daj meni slikaj karticu od obe strane da probam ja xexexexexe :DDDDDDDD

Najbolje je njemu da obriše komplet steam i backupuje steamapps folder, reinstalira i onda samo prebaci taj folder sa igricama nazad u novi steam folder. To riješava fazon 99% problema sa steamom... osim problema sa TERA-om naravno...

Без Шећера

Не знам како да објасним ово ... Мој друг је имао исти проблем јер је користио ДРУГОВУ картицу.. Јер ваљда има нека граница и као са једне картице могу паре да се убаче само на два акаунта ... Тако да ако ти је тај друг убацио паре себи и још некоме ти ваљда не можеш .. Ваљда је овако, нисам сигуран, на крају је узео и преко мене убачио и све било океј ..

Nijesam zna da ima to ograničenje.

Ako stvarno tako funkcioniše možeš i drugačije doći do toga što si htio da uzmeš. Npr. možeš da nabaviš steam vaučer a vjerujem da ih ima kod vas u Srbiji jer znam da ima tamo vaučera za WoW, ili da ti taj drug giftuje igricu/item koji si htio ili da prođete još jeftinije (uz malo cijenkanja) može i da ti prebaci ključeve pa da trejduješ za ono što ti se sviđa na nekim od lounge sajtova.

Najbolje rješenje bi ti bio ovaj vaučer jer jedino tako možeš da stvarno kupiš nešto preko steama a ta prva kupovina ti otvara pristup marketu đe možeš fino da zaradiš. Mada normalno sve zavisi od toga šta si htio da uzmeš, tj. kolko si para htio da potrošiš.

I još jedan prijedlog ako kupuješ igrice, možeš da probaš da ovako bez para klikneš ono "purchase" i onda u payment method da izabereš da ti skine pare direktno sa kartice da ne ideš na "add funds". Prilično sam siguran da ima (ili da je bar bila) ta opcija ali nijesam je nikad koristio.

EDIT: Mislim da ovo zadnje radi i za setove za dotu jer isto mogu da se kupe iz steam store-a.

Kratko obavještenje!

Poštovani,

Danas je najsrećniji srpski praznik - Banjov rođendan.
Pomolimo se Banju uzvišenom da nam podari dobar random i mnogo last hitova i da nam svaki hit bude krit.

prvi deo je bio dobar stv samo previse tauntova

http://oi60.tinypic.com/2142ezn.jpg

malo je reci da mi je Storm omiljeni heroj trenutno 24 jebena minuta eej

ovaj njega na kanteru, ovaj njega ovako lol

ahaha e pa majko sveta sto je ovo ovo je sig njima nesto ka neka laganeze wound ono kad se naljute jer si im bacio flesku na pocetak lol

Ovaj lik je nub. Udara lijevi klik nožem sa leđa a desni klik je 1 hit kill.

zangecu kako teche krv iz nosa?xd

dobro je sad brate

uzeh nesto sad Pit Lorda da igram i brate skillujem mu ja prvu trecu prvu trecu prvu trecu i uzmem vangard lol pa nez tuce me mortredica ono 2 dmg kek mazza

http://i62.tinypic.com/sebmzo.jpg

samo cu rec da sam pri kraju 9 minuta ima Talisman Boots i jebeni Radiance

Banjo najjaci igrac u cg sig

Đe je u steam folderu cfg file za dotu koji ima opcije za grafiku i te munje da ga izmijenim malo i stavim da je read only jer mi kad god uđem restartuje podešavanja na very high a fps mi je fazon 20.

EDIT: Lol nađoh ga... odma ispod onog prvog cfg fajla što sam tražio