Prijava

Ја сам посло захтев за тај бета кииииии ал још нису послали...ако неко има вишак нек шибне на пвт

Onda bi pucali i na pocetku i na kraju, jer on ne bi imao mogucnosti za 10-0 na pocetku sa spectrom kao sto je imao sa axom :D

A ovi ostali keriji bi svejedno ispusili kurac, dota je timska igra, ne mozes sam da dobijas

Ако би успио да исфарма посрани радијанс, рекао бих ти како не може сам да извуче .. после манта и ћао:Д
Шта знам, волим спектру, кад ми дође на сд, не пропуштам то ..

'De znam, igrao sam jednom sa 4 kerija u ekipi. Trajala je partija 15 minuta. Jos su oni imali lesharca i death propeth, pušovali nas kako hteli.
Nego počinjem da vežbam sa invokerom, trebalo bi da znam sa njim da igram pošto najčešće igram solo mid. Kontam da će mi trebati mesec dana za ovaj nivo koordinacije (ne i ukupnog skila, dendi je dendi jebiga)

http://www.youtube.com/watch?v=yE9ecc0eQC0

Godine klavira bi trebalo da pomognu.

Добро, добар супорт једнако је добар кери .. углавном :Д
Гледао сам овај клип, јес брз да га јебеш ...

Људи ајде молим вас,ако неко има бета кеу вишка поломих се тражећи,знам да се чека регуларно по месец,два ал ако неко има неискоришћен,нек шибне на пвт :)

Nabavio acc preko nekog lika skoro, ako nekog ima za koji dobar gejm nek me doda, nick: Pbm

Дота 2 одлична побољшана копија Лол-а

Dota 2 je odlična i poboljšana verzija dote 1, koja je starija od LOL-a jedno 6 godina..

Dota 2 vam je odličan preduslov da za bar još par meseci odložite koitus s nekom, nekim, ne znam već kim.

Лол аман неам никакве везе са Дотом 1

Дота 2 одлична побољшана копија Лол-а

lol

Evo moj drug ima višak ključ koji prodaje (Uz njega su uključena i još 2 invita, znači ukupno 3 čoveka mogu da igraju)

Prodaje ga za 3000 din, ko je zainteresovan nek javi u PVT. Može i da se pregovara.

Ima li neko da poklanja? Ja mu dam svoj kad mi stigne :DD

Ако неко 'оће да пегла, нек се јави на пвт за лапо чуке

Jebao vas Milan Mladenović, gora ste sekta od EKV fanova...

Који шит од игрице, разочарао сам се.

Мутна ми је мало слика, дајте неки хелп.

Još čekam jebeni čklju.

Mole me da je igram ali ne... još uvek neću.