Prijava

Слажем се, и ја се трудим да се стакујем са другарима и много ретко играм сам, није ми то фазон, више волим да се зајебавам са неким кога знам. Ако ми се баш игра а немам никог, узмем вежбам неког хероја против ботовоа.

Smoke je najjaci item za gankovanje, nemoj da serete mnogo .. takodje i miranin ulti, jer ako se suport protivnicog tima zajebe i nema sentrije ili dust, mozes da ga bacis u sred fajta i da ih napusite kurca... dager meta mi je sranje, jedino na snipera podzavam dager ..

pa sad to je vec nelogicno jer ti heroji imaju blink sa malim cdom

Ma znam brate, zajebavam se ... Meni dager nije legit item za skeletona nikako, sranje mu je ..

reka bi čoek da znate da igrate ka ja pa pričate tu nešto

Како да те схватим озбиљно кад си реко да само снајперу треба дегер? Еј снајперу..

Blink na snajperu samo olololololololololol
Zesci trol :D

Šta koji kurac serete? Blink Dagger ti treba na Axu, Tidehunteru, Earthshakeru, Centauru, Sand Kingu, Slardaru, Magnusu, Templar Asasinki, Ursi, Pucku, Enigmi, Batrideru. Njima je skoro pa obavezan, što zbog ultija, što zbog AoE stana kojim možeš do jaja da iniciraš dok te ne vide.

Додао бих тајнија, инвокера, командира...

želim da se doda miša tumbas kao novi heroj

a zašto ne svenu, venge, padžu, invokeru, bane elementalu, elder titanu, leshracu, obsidian destroyeru, skeleton kingu, ezaloru, lichu (ako ima bkb i aganim), lionu, čak i lini...
Bar 40% heroja nije loše kupiti dagger, ostalih 60% imaju druge načine da dođu u range protivniku

Ма као што је БоТ користан сваком хероју, тако нешто је и дегер, само је важно да ли постоје битнији ајтеми који се ваде пре њега.

Ово горе што је Чак набројао, а ја допунио, су хероји којима је дегер кор ајтем, значи курац су без њега.

Ма као што је БоТ користан сваком хероју, тако нешто је и дегер, само је важно да ли постоје битнији ајтеми који се ваде пре њега.

Taj rad. Ako imaš 5/6 full inventory i 2k golda koja još nijesi potrošio možeš uvijek uzeti taj dagger, ako ništa da ti ne prekinu spree ili da uvatiš još koji kill.
Isti kurac kao travel buts, bkb, linken... ajtemi koji su korisni u bar 90% slučajeva

želim da se doda miša tumbas kao novi heroj

Miša Tumbas set za Pužda.

ljudi prave blink i na klinksu i zapanjujuce je koliko je to u stvari korisno. posebno kada protivnik bezi od tebe.

'Nači imaš u onoj nevidljivosti toliku brzinu, još recimo da ideš na MoM i ti bi još na to uzimao deger? To ne da je izdrkavanje, nego prelazi kupovinu 5 Bentlija, samo da bi ti se svaki razlikovao po boji.
Uzmeš bre jebeni demidž za te pare, ili dobar deo Ohrida.

a šta ako oni nekog stunera imaju?
Uskočiš sa dagerom i opališ mu orhid i pjeva ekrem a ti se mala svlači

Кој ће ти курац дегер, прошеташ се са виндом лупиш му орхид и ћао ђаци

Ako imaju gem ili wardove, džaba ti skeleton walk, dok ti dođeš oni tebe stanuju. Deger služi da uskočiš iza šume ili sa haj graunda i da ih iznenadiš i ne treba ti na Clinkzu, nego tipa sa Earthshakerom uskočiš sa degerom, ulti, druga, prva zvekete kerija i ode svima pola helta. I ako umreš, tvoji ih pobiju sve, ali pošto Šejker ovim kombom stanuje sve oko sebe, ako uhvatiš 3-4 na gomili, to je to.

Šejker je odličan heroj, bog tim fajta, nešto kao puck, jedina mana mu je slab lejn kontrol, i što jednostavno ne može da funkcioniše bez core itema.

šejker nema lejn kontrol?
Ubij se iz službenog stari.
Na RGC kad sam igra vazda se išlo trilejn safe lane sa eartshakerom. Bukvalno prvi pick na -cm. Ko ga dovati ima siguran win na laneu

~Pazl~

Dobro vece, mr. pazla