Prijava

Zato što je lik reko
,, Хај кволити и гарена у једној реченици, немој молим те..."

Ne podržava garena dotu 2, još čini m ise, ali sam naveo primjer gdje ljudi opušteno kupuje daggere heroji od kojim vi to najmanje očekujete. Recimo na Kunki dagger, to je jebeni standard tamo bio

Inače, najbolja dota koju sam ikada igrao bila je na dotalicious.com

znaci neki od vas zapravo pricaju o doti kecu?

bilo je dobrih gejmova na gareni, naravno, samo sto su me tamo drkali makedonci kao ovde rusi

e ali od kako je dvojka izasla kad idem na mid u 99% slucajeva imam kurira i bez da trazim, a ne kao u kecu courier share pls i onda drka pa nece da da share

sto se tice daggera, on se koristi za pozicioniranje/inicijaciju a ne da se uzima tako bezveze, ne racunam sprdnju
okej, anti mage sa daggerom ubija, ali nema potrebe za njim, mislim igrao sam tako par puta, uzmer orchid dagger i przis ali nema poente. boneu je dagger okej jer je on kad nije u ww-u spor ko kurac i treba ti nesto cime ces da vijas ne mozes opet ww pa peske, ovako ga samo docekas, nema da ti se gubi u fogu i slicno

kunkki dagger ne ide, nema jedan razlog za, sta kao blink splash, ne kapiram

ja inace jako gotivim dagger, jos iz keca, nikad sf-u nisam pravio lothars jer je smece i ako znas ne treba ti
do jaja je ovo sto su sklonili mana cost, postao mi je jedan od prvih itema za pudgea, blink hook ili dismember i nema bezanja, ili fazon blinkujes se u drva i cupas ih, da im njihovi ne mogu pomoci

Овде не може да се расправља лепо, јер се не зна ко о којој игрици прича, кец и двојка су две тотално различите игрице.

Клинкз има цд на првом левелу винда исто колико траје сам винд, тако да кад му направиш орхид можеш комотно никад да не изађеш из винда.

Meni omiljeni igrac singsing, carina je brat :D
EE je takodje dobar, i njega volim ... Moze se reci da mi je C9 omiljeni tim, mada im se i nece nesto ;D

Inace, arlovski, juce se onaj tvoj drugar usrao u mene kad sam bio mirana ... ali ajde

jeste da ima cd na prvom lvlu koliko i traje ww ali imas veci ms sa vecim lvlom ww-a sto je bitno za scouting

Nisam igrao sa svima sa teme, ali vidim da se Arlovski ovde uzima kao primer dobrog igrača, te stoga nemam ni želju da igram sa ljudima sa teme.

A bio je fazon jedini suport ni jedan ward nije kupio, stilovao je kilove kad god je mogao, mislim da cak ni kurira nije on kupio...

Arlovski ne seri, ako si ti dobar igrač ovde... ne znam brate. Od ljudi sa Vuke sa kojima sam igrao, Kuki jedini zna do jaja da igra, ostali prosečno.

Brate, gledam već danima kad igraš sa mojim bratom i ovima, plus sam igrao sa tobom, uzeo si jedan gejm. Uopšte nisi do jaja, ne loži se, igraš ok.

Dobro je arlovski, stvarno se previse lozis, lagano brate, uzeo si da ocjenjujes druge kao da si napravio dotu .. Lagano brate, igraj za sebe... A kristalka je trolala sigurno, ne znam sta je frka ..

da, matori, ja sam mu rekao da se sprda lik i da je opusteno s obzirom na to da je partija bila dobijena
e ali bilo je malo smesno, kako je ovaj, tu negde na 10% roshanovog hpa-a napisao "me" samo sam cekao da nesto uradi