Prijava

Могуће је да имате везе са њима, што да не, иначе Караџићи су у Дробњаке дошли из Васојевића, могуће је да је једна страна отишла на запад а друга на исток на Косово.

Брате, видите ли да је лик написао неколико пута КРАЏИЋИ, а не Караџићи?

Mislio sam KAradziće... greška u kucanju..

А видиш ли ти које се презиме спомиње на линку који је оставио? Никад нијесам чуо за презиме Краџић, а ево није ни интернет

Slovo A mi ne radi dobro na tastaturi moram da pretiskam ko konj da bih ga napisao...

Брате на сваком месту си написо Краџићи, помислио сам да се стварно тако презивају хаха

mnogo je udaljeno slovo K i A na tastaturi pa možda zato a nekad kucam i malim prstom a slovo A ne rejaguje baš uvek...

гахаахахах

Okolina Bara - Sumadija- Valjevo - Sabac

I kao prvo sva slova je izmislio moj rodjak Vuk K(a)radzić tako da imam svo pravo da izuzmem neko...

Ne znam ja mnogo čak i ne znam tačno odakle su Karadzići orginalno... da budem iskren nikad me nije zanimalo baš mnogo sve to... Voleo bih da je ovde moj brat od strica on to voli i zna celu istoriju Kosova i zamlaćivao se sa tim crkvenim spisima ceo život... Propitaću ga sve kad se budem čuo sa njim.... Može neko i ovde da mi objasni nešto o Karadzićima, ako zna nešto...

Glupa tema. Ovo je internet forum, svi vuku korene sa svih mogućih strana FFS.