Prijava

Skinuo sam emulator za PsOne i interesuje me šta biste mi preporučili da igram. :)

Imam Crash 1, 2 i 3, Crash Bash, Crash Team Racing, Xtreme 2 i 3, Pepsiman, Driver 2, Hugo 2... To je to za sada. Dajte neku koju ste voleli i koje se sećate.

street fight i teken naravno!

Peki hipster.
Salim se, imao sam neki sajt sa listom igrica i sa linkovima za daunloud, ali da ga jebes ne mogu se setim koji je bio sajt.

School Fight, ISS Pro Evolution Soccer 1998/1999, Rainbow Six, Tomb Raider, Worms Armagedon, Twisted Metal, Driver, Silent Hill, Metal Gear Solid...

Да ли постоје ти емулатори за ПС2? Конкретно, играо бих УФЦ игрице.

Final Fantasy VII i VIII, računam da su na emulatoru najzanimljiviji rpg-evi da se igraju, kad već ne igraš ISS s nekim.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sheep,_Dog_'n'_Wolf
au kakva je ovo bila vr igrica
Hogs of War, Worms Arrmagedon i slične.

Resident Evil 1 i 2.

Do jaja. Neke sad znam kako se zovu, nisam znao pre ime. Fala, Đango! Dajte još.

Syphon Filter
Metal Slug
Metal Gear Solid

E kad se setim koji sam hipster bio, mislim igrale su se i zanimacije za široke narodne mase ali s mnogo većim guštom su se peglali japanski rpg-jevi i slično zelje.
Još držim one zanimljivije po nekim dvd-jevima, nekad i odigram nešto od puke nostalgije.

vandal hearts
final fantasy tactics
tactics ogre
castlevania: symphony of the night
wild ARMs 1 i 2
breath of fire 3
legend of legaia
chrono cross
herc's adventures
blood omen: legacy of kain
oddworld
parasite eve

А мене ко јебе, па није Шоми енимл!!1

Dino Crysis,sličan fazon kao i RE,samo sa dinosaurima, logično.
Twisted Metal 1,2..lele,kace setim kako smo prali tu igricu,uh!
NFS 3 hot pursuit valjda.
Spyro, ono zmajče što se zaebava s nekim kurcima
Gran Turismo 2
Colin McRae reli,1,2
Driver
Alone in the dark
Heart of Darkness valjda se zvala, 2d igrica, klinja neki sa nekim crnim govnima se maklja
Army Men 3d
....pišem još ako se setim,ljubac

Postoji Šomi brate.
Imaš sajt gde su ti sve igre opisane da li mogu ili ne preko emulatora.
Aj kad budem slobodan javim ti, odoh sad na pivo.

Дај ми на пвт линк за емулатор, кумим те капицом.

Ево нпр ово

http://www.emuparadise.org/PSX/Covers/Syphon%20Filter%202%20%5BDisc1of2%5D%20%5BU%5D%20%5BSCUS-94451%5D-front.jpg

Znate li možda koja je igra sa Duškom Dugouškom gde je on na omotu diska naslonjen na neki sat? Čini mi se da je za Sony.

Sajfon filter dvojka. Joj kako smo to kuvali, eeeeeeeej mladosti. Po nekoliko dana se zabijemo u kuću.(zimi, naravno)

Zna li neko kako se zvala igrica, na kecu, kad imaš na početku da biraš dvije ribe i dva lika, jedan lik kad grune stvori talas koji sruši sve oko njega, a njemu oduzme malo energije. Moglo se igrati u dvoje. I kad razbiješ pepsi automat i srkneš koju limenku, vrati ti se energija. Eto, ako neko zna koja je ovo igrica.

Nista kao Tony Hawk. Dobro, Colin McRae, ali tu je kraj.