Prijava

Jaooo.
Mislim da sam igrao tu igricu ali se ne secam kako se zove..
Meni bila cool igrica: http://3.bp.blogspot.com/-95TMwXntrkI/Tqb7jrIXpII/AAAAAAAACCE/EgZv7_SBB5o/s1600/tumblr_lely4lh84L1qacjnyo1_500.jpg
PEPSI MAN!

Kako je meni bilo čudno kad je poginuo Kolin Mekrej. Igrao sam njegov reli dvojku, do iznemoglosti. Odrastao na tom reliju. Baš mi je bila moćna igrica Ona mapa Švedska je jebala mamu.

Po snegu?
Ja sam u Mekreju dvojKi obozavao po snegu da cepam.

Ja iskreno mislim da je ColinMcrae 2 najigraniji reli od svih iz serijala.

Ma da, po snijegu. Znao sam sve krivine napamet. Bio sam nepobjediv na toj stazi :D
A i sajfon filter, ona mapa sa lavirintom od živice. I bombe, snajperi. Jebo kanter, to je bila igrica.

Nisam igrao sajfon filter.

Ali ako nabavim PSone, probacu da nadjem i da opletem.

I sacu skinem Mekreja :D

Zna li neko kako se zvala igrica, na kecu, kad imaš na početku da biraš dvije ribe i dva lika, jedan lik kad grune stvori talas koji sruši sve oko njega, a njemu oduzme malo energije. Moglo se igrati u dvoje. I kad razbiješ pepsi automat i srkneš koju limenku, vrati ti se energija. Eto, ako neko zna koja je ovo igrica.

Фајтинг форс.

Može neko da mi da link za skidanje, da se tripujem malo.

eee nie isto emulator i pravi soni :P
Zato ja jurim negde pravi soni.

Ace combat 2 pod OBAVEZNO!
Syphon filter 1,2,3 naravno kao i Resident Evil oba 3 dela.

Ali ako hoćete da opustite mozak, ja vam predlažem ono što igram eto ima već sigurno 12-ak godina, a to je Road Rash: Jailbreak.

Gle' ovo bre!

http://www.youtube.com/watch?v=cbmWMIDmE58

Mada, iskreno, najviše sam vremena proveo igrajući Digimon world. Genijalno je odradjena, fantastićno je, treba mozga i živaca. I Hogs of war ko nije igrao, neka batali Sony.

I Hogs of war ko nije igrao, neka batali Sony.

Jaoo jebote kolko to dobra igrica!
Igrao sam je skoro na PC-u.

Jesu to oni krmci? Potezna, što može 4 da igra?

Joj mene..

Dune 2000. Mora.

eXtreme games je bila takođe odlična.

Joj, Armi men, onaj prvi. Kako smo to kuvali jedan na jedan.

Army Men, Buggs Buny & Tasmanian Devil, Vigilante 82, i tako dalje i tako dalje...Crash Bandicoot svi delovi...

Tvisted metal, Sajfon filter, Fajting Fors, Venišing point, Ejp eskejp, Duke Nukem Tajm tu kil.

Ali nije bilo boljih od Gran turismo 1 i 2.

Да ли постоје ти емулатори за ПС2? Конкретно, играо бих УФЦ игрице.

Aj dado, igro bi i ja, al mora da se ima jaka masina, kurcina. Si uspeo nesto? A za xbox? fight night round 3 sanjam da igram ...