Prijava

Rusku demokratsku opoziciju koja protestuje protiv Putina i traži poništenje izbora procentualno čine pristalice:

KOMUNISTE Zjuganova: 48%
TAJKUNA Prohorova: 23%
FAŠISTE Žirinovskog: 18%
ANONIMA Mironova: 11%

Meni u celoj toj žgadiji jedini on izgleda kao čovek sa normalnim političkim idejama. Zjuganov je Vulin, Prohorov je Mišković-Dinkić, Žirinovski je Šešelj, a ovaj Mironov, štagaznam, Ljajić.
Elem, da li je normalno da Rusija dobija packe sa zapada jer nije pobedio komunistički, fašistički ili tajkunski kandidat, već čovek sa umerene desnice, sa ništa manje odgovornom unutrašnjom i spoljnom politikom nego što je imaju predsednici npr. Amerike i Francuske?

Zato što je Zapad licimuran.

To kapiram, da je pobedio fašista ili komunista, napravio bi sranje i raspizdio zemlju, a to bi bilo baš lepo u svetlu poštovanja ljudskih prava.

Njima odgovara da na vlasti svih ostalih zemalja ne bude neko normalan i čvrst, kao što je slučaj sa Rusijom. Najradije bi upali i smenili režim, nego nije Rusija isto što i Irak ili Libija.

Sećate li se onih govana sa 9gaga one fore sa 140% ?
Koji su to judeomasoni mame im ga nabijem..
Jebi nas PUTINE nek curi niz butine...

Гледам некувече дебату Жириновског и Прохорова, и између осталог расправљаше о земљама које су потенцијална пријетња Русији по питању да л' бјеше шверца дроге ил' тако нешто, заборавих. И каже Жириновски Прохорову: Немој ту да наглабаш, него реци које земље конкретно. Прохоров: Па ето, рецимо Иран. Жириновски: Е, ту сам те чек'о! И онда на свој неки начин кроз дерњаву (дере се лик све вријеме) почне објашњавати зашто то није тако, уз обећање да ће ако постане председник послати тамо војску да помогне браћи иранцима у борби против амера. Лик више мрзи запад него Шешељ. Даље га је прозивао због тога што није крштен и питао вјерује ли у Бога, овај одговара ''вјерујем у принципе'', на шта га Жириновски опет изврјеђа максимално.
Чух негдје да је био изнад Сарајева са Караџићем кад се пуцало на Сарајево. Излази из аута, узима митраљез, испаљује шанжер на град, прилази неком рандом војнику, 'вата га за главу, љуби три пута, каже ''хоћу да сутра Сарајева нема'', сједа у ауто и оде.
Видио сам га претпрошле године у амбасади Србије у Москви, и ај' реко да приђем да се поздравим са чо'еком, ал' нема шансе. Око њега шест горила, а он мртав пјан, не зна ђе гони.
Ја све ово непристрасно пишем, а хтио сам га упознати јер је овамо суперстар :) Не залазим пуно у политику, чисто реко да набацим пар информација из прве руке. А понегдје богуми и из друге :)

Видио сам га претпрошле године у амбасади Србије у Москви, и ај' реко да приђем да се поздравим са чо'еком, ал' нема шансе. Око њега шест горила, а он мртав пјан, не зна ђе гони.
Ја све ово непристрасно пишем, а хтио сам га упознати јер је овамо суперстар :) Не залазим пуно у политику, чисто реко да набацим пар информација из прве руке. А понегдје богуми и из друге :)

E pope, pope, nemoj u loše društvo :)

Ma do jaja im je opzicija. Nego, najbolje bilo na onim nedavnim protestima jednu pored druge vidjeti komunističku, carsku tj ultra nacionalističku i gej zastavu. I SISE IZ UKRAJINE!

Da ih shvatim ozbiljno?

komunističku, carsku tj ultra nacionalističku i gej zastavu. I SISE IZ UKRAJINE!

To se zove postmodernizam.

Jebi nas PUTINE nek curi niz butine...