Prijava

Питам вас ја. Јел то зато што су клинци који су правили постере сконтали да постоји форум па потрчали вамо да усеру ствари или зато што су у суштини људи који посећују форум досадни? А?

http://oi44.tinypic.com/2vrwjrr.jpg

У суштини га чините још досаднијим, сваки дан вас 5 пита ово исто питање, јеботе смучи ми се, шта вам је? Ајде смисли неку разумну тему па ће отворимо дискусију или нешто дај да се псујемо или штагод, докле више да је форум досадан.

суштини га чините још досаднијим, сваки дан вас 5 пита ово исто питање, јеботе смучи ми се, шта вам је

па ето, заразна болес јебено. Вирушчина упала. Форум досадан, ја дођем отворим тему да је досадан, дође напаљени лик да ми каже како смарам, ја се сморим, одговорим досадно, онда дође мод закључа тему, подели банове, опет досадна акција. Кажем ја, вирушчина!

Ал мораш признати да је ово СМОРУМ добар фазон лоло

Па брате не помажеш, то оћу кажем. Гледам из дана у дан како се само прича да је форум досадан, јебига, шта да радиш сад? Иди направи неку реакцију, откуд знам.

А СМОРУМ јесте добар фазон :)

meni forum do jaja... smiješne slike i vicovi

Nije Sloba kriv, mi smo govna!

направио сам реакцију, ал ми обрисали модулатори комунисти вероватно зато што је у наслову стајала реч СВРШИТИ. Капирам да је цензура учинила своје. и тако то на ту тему!

Толико је досадан да је сморум. Смоооорум

Nije do dece, ako vidiš ko piše, videćeš jedne iste ljude koji su tu 100 godina, dečica su odustala od poena.

Po milioniti put - razlog je što je banovana gomila ljudi koji su bili iole interesantni i koji su unosili život i humor u forum. Zaključa se svaka zanimljiva tema, samo su aktivni kojekakvi kvizovi, smaračke teme i "moram nekome da izblajvim". Sada da kaizen zaključa forum i ne bi bila neka šteta. Nikada dosadniji. Sve što je interesantno se zaključa, zato je smor ovoliki. A ljudi ni ne smeju da otvaraju nove teme jer se plaše ban dugmeta, pa čak i da je interesantna, tako da je to začaran krug.

ја сам отворио једном тему где сам окачио ону слику де онај матори држи ону клинку за сису, са оним завесама ретардираним позади, и тема се звала "Јел би ви женили ово?" И отворијо је у оном подфоруму разноразно питање и мод ми обрисо слику и реко да ће ме банује јер спамујем. Пардон тролујем. Замисли?

Ako znamo da je Aca Ilić brkati govnar, šta ostaje da se kaže?

O tome ti pričam, ne možeš vise se zaebavaš ko čovek.

Мислим да је потребна револуција. или бар неки мали спемботић

Samhain pokušavo skoro i ništa. Štaviše, pogoršano je stanje.

MIŠO MUSTAŠO! reče Warner, i ja umro! Meni je to smiješno.

Пеки, кака курац зајебанција. Поента је то да је, МОД = ПРОДАЈА.

Узећу класичан пример. И наводићу имена, офц.

Луллабај је била веома позната по спрдању и спемовању разних тема и коментара све док није постала мод, након тога бановала је због тога и то онако људски, и то фаце с којима је то радила.

Ја и Самхаин који је иначе банован трајно јер је замисли СПЕМОВО, смо имали ону фору са Ђес. И Фаца Фаца је уелетео у ту спику са Ђес, и онда је то постало неприхватљиво. Сад да ја и Самх неким чудом то поново почнемо да форсирамо исти тај ФацаФаца би нас баново јер би добио наређење одозго.

То и јесте фора, није МОД сам свој човек

Glasajte za mene da postanem mod, smeRmovaćemo dok ne padne server lololo