Prijava

Zašto bi ikoga boleo kurac koji produkt izopačenih umova najviše mrzite?

Zašto bi ikoga boleo kurac koji produkt izopačenih umova najviše mrzite?

+1

E nisam video na vreme, ajte sad na msn i krstaricu, cekam.

A ja skontao da je tema o najomrazenijoj memi...
Taman se upisah pa da kasnije kada sastavim listu da ubacim ovde

a jebo vas taj najngeg i tome slično...dole zapad!

Devedes posto te mem je kurčina. Možda đe sam izBosne. E, al mi dobar onaj kad onaj trololik sa brcima i sombrerom ubara u bubanj i onomatopeja TSSSS!

I znam čovjeka koga zovu Mema.

Zašto bi ikoga boleo kurac koji produkt izopačenih umova najviše mrzite?

Što bi ikoga boleo kurac koji ti je najomraženiji glumac ili šta trenutno slušaš? Očito nekog zanima, ako tebe ne interesuje, ne moraš čitati i kraj. Svi zadovoljni.

Не, не, преглупа је тема. Мене и да интересује који вам је најомраженији мем, срамота би ме било да отварам тему.

Мене и да интересује који вам је најомраженији мем, срамота би ме било да отварам тему.

Pa, dobro. Zato i nisi otvorio. njega nije bilo sramota pa jeste. Ko pita zlo ne misli. Ili je to bilo peva... :)

Meni je sve to pocelo ici uz kurac. Pogotovo debili iz odeljenja koji u medjusobnom razgovoru pominju izraze kao sto su me gusta.

Silovanje, razvodnjavanje humora.
Lakse mi je da odreagujem onako kako slika kaze nego da ukljucim mozak i shvatim poentu zajebancije.

Kao sa smajlijima. lakse je lupiti 2 tacke i znak po izboru nego napisati smislenu recenicu iz koje se moze zakljuciti sta si mislio.

Što bi ikoga boleo kurac koji ti je najomraženiji glumac ili šta trenutno slušaš?

Da li sam ja otvorio temu o tome? Nisam, kakve onda ja imam veze sa tim temama? Mimovi su retardirani, kraj.

Ова тема и даље откључана, чека се да сви дебили овог сајта накупе 50 поена да би могли да поделе са светом која МЕМА им је најомраженија? Не знам шта је у основи идеје да се од овог форума направи кретенски кружок, ал добро вам иде, свака част.

totalno me ne zanima ova tema, ali moram da primetim da je forum totalno ošo ukurac....

Ако некога ово занима, о томе може да се прича и на оној другој теми, а ова треба да се закључа.

Očito nekog zanima, ako tebe ne interesuje, ne moraš čitati i kraj.

ma to bi bilo skroz okej, kad bi na forumu imali izbor. ovako, SVE se svodi na to.... to ti je ko kad neko kaže "pa ne moraš gledati pink ako ne voliš! prebaci kanal!" a na ostalim kanalima identična sranja... de bre da prebacim?!