Prijava

Kakav je to način da se na nacionalnoj televiziji prikazuje turska serija o osvajanju Beograda i klanju srba?

Ko je odgovoran za odobravanje takvog gnusnog poteza?

Zašto to niko ne spreči?

Narode srpski, šta to radite?

СВЕ ЋЕ БИТИ ОВАКО ДОК РУСИЈА НЕ ПОСТАНЕ ЦАРЕВИНА И УЈЕДИНИ СЕ СА НАМА.
СРПСКИ НАРОД ЋЕ ПАТИТИ, БЕОГРАД ЋЕ БИТИ УНИШТЕН. САМО ЋЕ РЕТКИ ПРЕЖИВЕТИ.

А мене боли курац јер сам Босанац! :Д

Zašto mi spemuješ temu?

Jel sprdačina il stvarno
A bila onomad priča da zabranjuju otpisane zbog ubivanja nemaca lolo

Niko ne plodi bolje od Turčina. Ja sam za.

A gde treba da potpišem?

Nisu Turci krivi, mi smo govna!

Мени тетка и стара онанишу на оног главатог Сулејмана, јербо кажу да је јебач и плоди тамо неке добре цаве по Турској.

A gde treba da potpišem?

На првој србској.

Sacam malo proguglo stvarno nije sprdnja od teme lolo
Koi tekst

Suljo, primi me u harem

S druge strane, sa Prve ističu ogroman komercijalni uspeh televizijskog hita „Sulejman Veličanstveni", koji je nadmašio i prethodne turske serije.

- Ovo je serija koja obara sve rekorde gledanosti od prve epizode i trenutno je najgledanija strana serija u Srbiji. Kakve su reakcije publike najbolje govori činjenica da je po rejtinzima „Sulejman" gledaniji čak i od mega popularne serije „Kad lišće pada" - ističe Slađana Paunović.

Marković, opet, kaže da razlog velike gledanosti nije samo istorijska pozadina, već i „to što nas najviše zanimaju haremske intrige". On ne veruje da su Turci grešili što se istorijske tačnosti tiče, ali da je normalno da se takav serijal koristi u propagandne svrhe.

- Naravno da žele svog vladara da prikažu u lepom svetlu. Mislim da je to sasvim u redu. Čekamo da vidimo kako će tek prikazati sultanovog prvog vezira, našeg čoveka, Mehmed-pašu. To će biti interesantno da se vidi - zaključuje Marković.

Popularnost turskih serija potpuno je logična. Jer burek je Srbija - kafa je Srbija - duvan je Srbija - ćevap je Srbija! A uz najnoviju seriju možeš i da sedneš, maštaš i zaboraviš na sve. Nema hoćeš Brisel-nećeš Brisel, nema hoćeš NATO-nećeš NATO, nema hoćeš u profesionalce ili u civilnom služenje - nema šta kaže MMF. Leškariš, pijuckaš kafu, u jednoj ruci burek, u drugoj ćevap, duvan među usnama i zgodne cice u haremu velikog sultana.

But pošalji ovakvu sliku prvoj možda te prime u harem
http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2012/2/6/175631/SULEJMAN-mala.jpg

DRZAVA DURADI NESTO!!!!11

But pošalji ovakvu sliku prvoj možda te prime u harem

Ne kontam šta je kod te ribe privlačno. Starija je od trinaest godina i nema nikakav oštar objekat u anusu.

Опуштено људи, вратиће се Цар Душко(Тошић).

ДОГОДИНЕ У ЦАРИГРАДУ!

Ne kontam šta je kod te ribe privlačno. Starija je od trinaest godina i nema nikakav oštar objekat u anusu.

aahahahahaa to je to, tema dostigla vrhunac, može ključ!!!

Могу само да им поручим да им јебем милосну мајку турску.

Деветаре и Бутт не трансферишите. НеПрва Српска јебала те гледаности са све турском и сулејманом.

Је л' неко гледао филм о освајању Цариграда у турској режији? Ускоро ће код нас у биоскопе, не би ме зачудило да марва напуни биоскопе. Филм који глорификује и оправдава османско освајање града иначе праћеног убиством више десетина хиљада људи, које су нео османлије вешто прикриле својом пропагандом и историјским неистинама. Филм иначе почиње флешбеком на Медину, где пророк Мухамед обећава срећу и благостање оном који освоји Цариград. У тренуцима када Турска жели да се афирмише као најјача сила у региону, излази овај филм, а турске серије излећу ко из пичке свакодневно. Чудно, богами.

Sxomy, zasto se stidis svog porekla? Zasxto si besan jer ti je Turcxin nabijao babu na tarabu? Svi smo mi pomalo Turci!

У међувремену, негде у Рашкој
http://www.youtube.com/watch?v=0lNMeTj7PaQ

Türk horoz iyi horoz!