Prijava

Ако је цензура аутора док не оцениш дефиницију уведена да би се заштитили од међусобног лајковања и стварања кланова, онда то губи смисао ако свако то исто може да види само ако се излогује.
Острашћеним лајкерима је омогућено да несметано вребају најновије дефиниције и оцењују по ауторима а не по квалитету. Цензура аутора када ниси улогован неће скроз спречити то али ће им у многоме отежати посао.

Мислиш да неко стварно гледа која је чија дефиниција из офа, па се онда улогује и по памћењу рока +/-?
Ја једноставно одем на профил тог и тог, и изрокам му минусе. Лакше је.

Мислиш да неко стварно гледа која је чија дефиниција

misliš da neko gleda definicije??!?!??!?!?!

Треба да се седне и да се направи неки идеалан систем. Не сме долазити до непотребних минуса и плусева.

Па готово да сам сигуран да се гледа ко је аутор, када се појави дефиниција одређених аутора некако у милисекунди се одвоји. У већини случајева то и јесте добра дефиниција, али преплаве је коментари и плусеви и када је испод просека.

А наравно да увек можеш да одеш на профил, али онда ће лајкери морати да иду од профила до профила..умориће се.

Mislim da ako neko želi nekoga da lajkuje ući će mu u profil i izlajkovati.

Kaizenu je cilj poseta. Tako neki nevukajlijaš neće moći da ode na profil autora definicije koja mu se svidela, i možda lajkuje još koju na fb.

Moćni Ming

Mislim da ako neko želi nekoga da lajkuje ući će mu u profil i izlajkovati.

Цензура аутора када ниси улогован неће скроз спречити то али ће им у многоме отежати посао.

Sto ne volim kad je friska tema, a neko vec stigao da objasni pre mene. Lemaja, dem ju!

V for Vagina

Kaizenu je cilj poseta. Tako neki nevukajlijaš neće moći da ode na profil autora definicije koja mu se svidela, i možda lajkuje još koju na fb.

Имало би то логике кад би невукајлијаши читали дефиниције. Нек им то дозволи за постере и реакције и решено.

:P jel vidiš ti bre jeri, majkeimgasterambezobrazne, samo bi nešto menjali!!!!

ljudi koji gledaju cija je defka prije ocjenjivanja treba da se zapitaju koliko su zapravo psihicki stabilni, a poznato je da psihicki nestabilnim ljudima ne treba uskracivati mala zadovoljstva koja im ispunjavaju malene zivote....tako da protiv, ostavite jadnicima to malo zadovoljstva aman

Đes', Lemaja lepoto, samo da te pozdravim kacam u prolazu... :šmek, šmek, zalizuje kosu zejtinom i vadi češljić iz kaputića:

I da zabrane prostituciju na Vukajliji!
Ono, na PVT se dogovore da se jebu, pa posle dele plusove...
Da, to će rešiti stvar.

ja sam protiv. volim da vidim ko je prije nego što ocijenim.

Ово је што се мене тиче најбоље питање на теми

misliš da neko gleda definicije??

А ја сам за !
Увијек уз савезнике лололок

Loše je i smanjilo bi posete.

misliš da neko gleda definicije??!?!??!?!?!

Al zato "gledaju" postere :)) Vuca je definitivno umrela. Čak ni Ciklon nema kome da kenja na sedamnajest postova sitno kucano.

Žive su def'nic'je, umrle nijesu.
Što se tiče prijedloga, niđe veze.

zanimljivo i ujedno i tužno je to što se čak i gledanje postera svelo uglavnom samo na obrane postere...znam to,jer posteri sa mog duplaka jedva skpre ukupno 40 ocena..a o defkama da i ne počinjem. zato, šta vas bole brige ko i da li gleda defke iz offa, kad one opet neće da budu ocenjene čak i kad je ta osoba ulogovana, uglavnom.