Prijava

Treba ocenjivati rad, ne autora. Ako ne umem sam da se opredelim, nego moram da vidim ko je pisao, kakav skor ima i kakvi su komentari, onda ja imam problem.

umjesto što tandarate ođe bolje da ste se bačili na čitanje i ocjenjivanje. nego vam je svima čoče ispod časti da ocjenjujete. meni su gore desno definicije od prije nekoliko dana što će reći da sam skoro sve ocijenio. a to oće li se viđet ko je ili neće je baš značajno.

Ја сам управо узео и оценио неких четрдесетак најновијих дефиниција због овог горе поста.

Za, međutim, definicije se ne čitaju ič, prema tome, ne znam koliko se ovo isplati.

Jericho

Sto ne volim kad je friska tema, a neko vec stigao da objasni pre mene. Lemaja, dem ju!

Ispao si iz forme. :D

Ако је цензура аутора док не оцениш дефиницију уведена да би се заштитили од међусобног лајковања и стварања кланова

Kolko ja znam klanovi i bratsko kumovsko pičkopaćenička lajkovanja su postojali i pre a procvetali su od kad je praćenje uvedeno
To što ti predlažeš takođe je već postojalo ranije, i mislim da je nepotrebno, jer ako će neko eventualno da mi daje minus samo zato što je iz ofa vido moje ime na naslovnoj-boli me kurac, i ne trebaju mi plusevi od takvog eventualnog čoveka.

ne treabju ti ni minusi

Ne bojim se ja minuseva, lupajte slobodno! Ne prijavljujem nikog

Овај генијалан приједлог није био прије пар година, а модератори га тада нису по кратком поступку размотрили. Ништа се од тога није десило.

На овом свијету што... бих... нагласио... да пропаганда...