Prijava

Ваљда зато што је бог хришћанин, а не муслиман. Логично.

Pazi vako. Tr džamije, to nekad nije imalo onaj minaret. A mi smo jedan narod kome su obrisali pravu istoriju. One crkve, to nisu crkve, ali su definitivno služile kao veza sa nebom. To su bile lansirne rampe, Mi smo u ta doba putovali za Andromeđu kaj svejedno! Zvonik objašnjen. A zato su se te mrake i previle od tako jebačkih materijala. Pa vidjeli ste da treba šiptar dosta da se namuči da odlomi onaj radar sa vrha kontrolnog tornja. Nano materijali baja! E, oni su onda nas sjebali i istorijunam izbrisali. Onda su šiptari i iluminati oteli našu tehnologiju za sebe. Ali oni su sluge Šavove, pa samo zlo prave. Tako su oni previli interkontinentalne balističke projektile! Kao slučajno se zovu balističke?

Де си Кизо.
Слажем се с тобом у потпуности

Кизо сти Деретић? Признај! :метанише пред последњим борцем за истину о сервима:

Evo Ajakse, ceo grad me juri a gde si ti?

Komatoz, Taj Deretić nam je isto podmetnut da lažno propovijeda na finjaka. I on zavodi na pogrešnu stranu. Petlja, mulja, izvrće i nateže. Ali to nije potrebno. Srbi su bili Srbi odvajkada. Nisu bili Servoni, Servi, Seavi. Bili su Srbi.

Zato sto sipci nisu bas toliki vernici kao sto vi mozda prepostavljte oni vise vole da trguju i prave autoperionice i slicne stvari... siromasni su duhom prosto...

Ne možeš takvu generalizaciju donositi na osnovu par primera a pogotovu ne za jedan narod ne obazirući se na to dal smo u lošim odnosima ili ne.
Poštujem sve a to što ostali ne uzvraćaju, na njihov račun ide.
Slažem se sa luksom u potpunosti i moj glas ide opciji LOCK jer ovo je stvarno preterivanje. Znam da je trol ali to već nije materijal za to.

Ma da, siromašni duhom al bogati nuklearnim bojevim glavama.

Ma da, siromašni duhom al bogati nuklearnim bojevim glavama.

А усро сам се од смеха. хахахахахахахххахахахаха

Ma da, siromašni duhom al bogati nuklearnim bojevim glavama.

лололололололлололололлолололололлололололлоло

Smejte se, smejte četnici...

усташе четничке

лолоолло шта прочитах

ne mere da prođe bez trolovanja a?
pa fino, ovo mi zvuči baš trolerski

Zato sto sipci nisu bas toliki vernici kao sto vi mozda prepostavljte oni vise vole da trguju i prave autoperionice i slicne stvari... siromasni su duhom prosto...

i ima mi najviše smisla.
što dalje implicira da smo mi u stvari veći vernici od njih i bogatiji duhom,jel?
ta nemojte kasti...

Oni će uvek biti siromašni u svemu i kulturi i religiji i ekonomski prosto su takvi, sveobuhvatno gledano imaju nisku inteligenciju, krimnalizovani su, kukavice, prosti i smrdovi... da, evo je genralizacija ali je istina!

u jbte, nisi se potrudio da zamaskiraš malo svoje mišljenje,m? lololo