Prijava

За кога ћете да гласате на предстојећим изборима? Ал немојте да лажете и себе и друге и да се курчите нешто. Лепо реците.

За Напредну странку.

За Вадикалну стванку.

Ni za koga, u Srbiji nemam pravo glasa, a i da imam, vjerovatno bi apstinirao, a da mi neko uperi pištolj i kaže moraš nešto zaokružiti, onda za jebeni DS.
DS je postao kao SNSD u Republici Srpskoj, nemaš za koga drugog, pa glasaš za njih.

SPS ne valja - komunjare
LDP ne valja - Čeda malo prolupo u zadnje vrijeme, ne znam šta ima toliko protiv Republike Srpske, u toliko radikalnim stavovima nešto smrdi (ko ga finansira sam Bog zna)
SPO - donekle mi se sviđa, ali i Vuk je prolupao i suviše fluktuira u svom političkom stavu da bi mu se moglo vjerovati, bolje da se drži književnosti
SRS - sviđaju mi se jer su doslijedni, ali ipak od takve njihove politike nema 'leba
DSS - ta mi stranka djeluje suviše troma i usporena za bilo šta, ali sviđaju mi se neki njihovi stavovi i njihova doslijednost - bolje biti otvoren evroskeptik nego srati kao što seru naprednjaci
Naprednjaci - najobičnija prevara, samo hoće vlast i to je to, demagozi obični
g17+ - lopine

Na kraju ostaje samo DS - lopine, ali makar imaju neku koliko toliko normalnu proevropsku politiku, jest' da je kilavo sprovode, a ne zanemaruju ni nacionalni element, pritom jedu govna u vezi sa Kosovom, ali bar nešto pokušavaju. I imaju neku kakvu-takvu intelektualnu tradiciju, počevši od Mićunovića, pokojnog Đinđića...

Ovo je moje totalno laičko viđenje stvari, i stav izražen bez bogznakakve informisanosti. Al eto, kad me već pitate.

E sad vidim da su oformljene neke koalicije
pa imamo LDP i SPO zajedno, svejedno ne bih za njih glasao
Dinkić je sad pod zastavom ujedinjenih regiona.

ali opet je to isto, manje-više.

DS je postao kao SNSD u Republici Srpskoj, nemaš za koga drugog, pa glasaš za njih.

ovo je glupost... ako neko glasa za SNSD na predstojećim izborima od meni poznatih ljudi, a da pri tom nema direktnu korist, smatraću ga neuračunljivim...

nego, da ne spemujem, glsao bih za Rasim, čini se kao OK čova...

A za koga bi ti? Dok su bili Ivanić i Čavić na vlasti, sve nadležnosti su se ladno prebacivale na BiH, a kriminal je cvjetao, nije da sad ne cvijeta, ali tad je bila još veća anarhija.

nemam pojma trenutno, ako bi izašao na izbore onaj lik krsmanović vjerovatno za njega, mada bi i on prenio i ovo malo nadležnosti, al boli me višekurac za tim... završio sam faks i hoću da se zaposlim, al nema pičke da to uradim bez stranačke knjižice, i toga jebilo i prije, ali nikada ovako... evo im kurac, neću da budem član mafije...

Butt
Palmu.

Butt
BURI OCU TVOJE DETE

i ja 'oću da mi rodiš sina.... :)

Javi kad budesx u Srbiji da se plodimo dedžgo!

Zato treba da se glasa za DVERI. Nisu nijedna kasta koja je gore navedena. Al medijski mrak radi svoje. Politicka scena se svela na 5 stranaka koje ne silaze sa TV, a ako cemo po logici CEDA I VUK ne bi trebalo da dobiju sekundu u javnosti u narednih 300godina.

Ja sam se za Dveri zainteresovao kad sam saznao da se Branko Dragas, ekonomista kog pratim vec neko vreme, njima pridruzio. Onda sam otisao na sajt i procitao njihov "statut" tj novi narodni dogovor kako su ga nazvali. U 90% slucajeva se poklapa sa mojim misljenjem.
Svidja mi se jer im je politika zasnivana na realnim ocekivanjima i principu da ce nas rad izvuci iz govana a ne da cemo da zivimo lepse od tudjih donacija.

I da, nisu extremisti, iako mnogi ljudi cim vide Dveri pomisle na to. Na flejmovanje necu odgovarati, svako ko zeli moze da ode na sajt i procita sve lepo. U njihovom programu nema niceg sto se zasniva na mrznji prema bilo kome, niti se pominje nekakav rat i proterivanje..

Двери, јеботе! Једини који ваљају нешто на овој политичкој сцени...

Ја гласам за неку мањинску странку, не размишљам пуно о политици па ћу дати мој вредан глас неком Рому који ће се спасти из јада и беде и постати народни посланик.

Добро је што су коначно увели да ко не пређе цензус мора да врати паре назад у буџет, нема више сто и нешто странака којима је једина разлика што имају имена поређана у другачијем редоследу.

Српска Напредна Странка.

Једини који Србију могу да изваде из најочајнијег стања које се памти.
Једини који Србију воле, цене, поштују.
Једини који Србију виде као место извоза, а не увоза.
Једини који Србију не виде у Европи.

Ja izlazim iskljucivo na ove opstinske izbore za poslanike i nacelnika ovde kod nas u RS, jer se nerijetko neko od ekipe kandiduje, a na ove opste za parlament i to glasao sam na proslima samo zato sto sam dobio 30 KM da glasam za neku zbahu inace ne bi...kontam da vecina i u Srbiji ovako razmislja

E jebo ih ja sve redom... osim čede i vuka, rezil mi da ne navučem kakvu boleštinu.

pa pobogu, kako "za koga"?!?!? ZA ĐOVAKA!!!!

Гласам за ДС. Да довршимо посао!

Једини који Србију не виде у Европи.

Zar oni nisu kao ZA evropu il sam ja nešto propustio?
I realno koliko bi ljudi danas znalo za tomu da nije tolke godine lizo dupe šekiju
Isto ko i maja gojković samo što je ona još nebitnija persona od tome i anželine