Prijava

Pošto sam poduže ovde i često vidim da se neko od članova deklariše kao pravnik, izričito ili definicijama, bilo bi zanimljivo videti koliko nas stvarno ima ovde. Znam da nas svuda ima k'o kusih pasa, pa sigurno i na Vukajliji nije bolje:) Javite se, možemo osnovati i grupu.

Surovi i Gvozdenovic koliko ja znam.

E, svašta sam čula, al' da se još neko javlja umesto pravnika :)))

zanimljivo zapažanje, euglenče:)

Hvala, Trouble, moram da vas se čuvam, opasni ste vi za one čike i tete u belim mantilima ;)

Nije Surovi pravnik, ako ne računamo zavođenje pravde na sajtu. :) Zato Zmia jeste.

Zelena, mi što se javljamo mesto pravnika smo drveni advokati.

Čalanica http://vukajlija.com/recnik/autori/1523 je pravnica ali se slabije i slabije pojavljuje na sajtu inače je jako ok ženska.

Evo javljam se po pozivu :) Bora Drljača je kolega, koliko znam.
Ajmo prvo da pričamo o oporezivanju međukompanijskih dividendi da rasteramo drvene advokate, a posle ćemo, normalno, o seksu :) I o pederima, naravno

Haha, pozdrav koleginice! Ma bolje da ne pričamo o oporezivanju, neko bi to mogao da iskoristi kao besplatan pravni savet:)

Čekaj zar to oporezivanje dividendi nije ekonomski sektor.
Bolje odmah sex

Нажалост, није само економски :)

ТраблГам, можемо да отворимо рубрику "правник одговара" и да хушкамо људе да се туже, а?
Јеси ти свршени колега или студент?

Svršen odavno. Sad svršavam pripravnički i spermanje pravosudnog (to je ta priča o sexu:)

Pravosudni je klasična redaljka :)

Kad izlaziš? Ja sad u sredu imam preostala 2 komada, ispala sam glupa što nisam spremala sve odjednom, sad ništa ne učim, organizam mi odbija knjigu, ne uspevam da čitam, gledam a ne vidim, koncetracija u minusu, razvlačim se po kući i samo se nerviram. A ako padnem pa moram svih 7 opet, mislim da ću kazniti sebe bičevanjem :)
Lako je položiti, al' za učenje ništa gore, jebeni pakao :)

Ma ja sam već prošetao u januaru tom stazom...spremao 4, sjebao se na krivičnom i goodbye. Sad gulim sve za oktobar. Ne pričaj mi o paklu:) Mada, imamo zajednički izraz, "gledam a ne vidim"...Kao što vidiš, uvek ima neko u gorem položaju, pa gledaj stvari sa te strane, možda ti bude lakše.

Nije mi lakše uopšte, samo mi je još gore kad zamislim tvoj položaj :)
Kažu da se se komisija izmenjala i da je sad mnogo bolje nego pre aprila, ako ti je za utehu

I mi voćari možemo da se organizujemo. Za sada nas je četvorica,
praskevichius, voćar, Rajko i ja. Ima sve da vas orežemo i nakalemimo :))))

Ima li ovde koji filolog, pa da i mi malo zbijemo redove, pa cete videti vi vocari ko reze a ko baca mreze:))))

spameri, ne uzurpirajte naš prostor, najebaćete :D

Mogao bi onda da se javi i neki muzičar, da ga pošaljem da tetki odnese lek.

Inače, slušao sam nove komisije, opet zavisi gde upadneš. S tim što sad obaraju na pismenom samo tako, mora perfektno da se uradi. Jeb'o ispit...