Prijava

Ne bih mogao sebi da popušim. Šta ću kad nemam toliku stožinu :(

Ne bih mogao ni da ubijem čovjeka. Možda u ratu, ali MOŽDA. Kad bi mi bio na nišanu, pucao bih pod noge, samo da ga prepadnem. Ko zna, jedino da sam izložen torturi nekoj, šta ja znam... Uglavnom, ne daj Bože da dođem u takvu situaciju...

Ne bih mogao žensko da udarim, da se drogiram, da opsujem nešto roditeljima, svašta nešto. :)

Šta ću kad nemam toliku stožinu

Jos je gore kad imas pa si uvek u iskusenju. Ja nisam jos nijednom, ali cu morati ako uskoro ne nadjem neku picku.

Никад не бих могао да тресем тепих малим прстом, чак и кад би ми платили...

Ово само за мушкарце?

Nikada ne bih bio peder, narkoman i ne bih nikada navijao za zvezdu.
Ne bih nikada udario žensko i ne bih nikada ukrao od prijatelja.

Па, ова тема?

Ма не... Може учествовати ко год хоће.

Nikada ne bih bio peder, narkoman i ne bih nikada navijao za zvezdu.
Ne bih nikada udario žensko i ne bih nikada ukrao od prijatelja.

Isto samo sto ne bih navijao za Partizan, mada navijati za Partizan automacki povlaci ovo sto si prvo naveo.

Nikada ne bih mogao da budem (ni za kakve pare):
vozač hitne pomoći - u slučaju smrti unesrećenog,uvek bih imao osećaj krivice
političar - pošten sam u pm.

Nikad ne bih mogao da uplatim tiket protiv Zvezde, zato i pucam na kladži...

Да се дрогирам иглом.

и да гурнем штапић за уши у пупак

Da glasam za Čedu Jovanovića; da podržavam klete pedere i hipstere; da izdam Otadžbinu i svoju porodicu; da tučem ženu; da se veštački smeškam k'o pizda na nove gaće; da se drogiram; da odem na neki koncert, utakmicu ili bilo gde ima puno ljudi koji se dernjaju; da budem vegeterijanac; da se ne pobunim protiv nepravde i tiranije; da tapšem i titram ljude zbog materijalne koristi; da imam bilo šta u posedu što je rozikave boje ili mnogo šareno; da živim u neredu i prljavštini; da odem na izložbu neke kontemporarne umetnosti; da koristim u govoru fraze tipa "opušteno", "tebra", "Divi Gavajo" i "iskulirati"...

Da udarim žensko, da šmrčem i bodem se u venu, da odem na koncert zvezda granda, da budem peder...

Nikad ne bih mogao da kažem "nikad".

Никад не бих могао да гледам Гранд шов једним оком. Али ни са оба.

На вукајлији изгледа нема наркомана. лолололололо

ЕДИТ: И само да вас напоменем, немо'те да дижете руку на жену, дигните киту па у чело, киту па у чело, па у чело китом.

Никад не бих могао да свирам гитару левом руком.

Ne bih tukao ženu, ali bih teo za pare da se bijem sa jednom od onih nabildovanih riba.